Januárový výpredaj za výhodné ceny

A je tu januárový výpredaj skladu za super zľavy! Nie, nekončíme... práve naopak J. Môžete sa tešiť na nové darčekové predmety, ale najskôr musíme pre ne uvoľniť miesto v našom sklade.

Práve z tohto dôvodu vám ponúkame niektoré darčeky za výhodnejšiu cenu. Veď predsa nakúpiť ich môžete teraz so zľavou a darujete ich neskôr, keď bude vhodná príležitosť. Je to proste výborná, ekonomicky výhodná, príležitosť pri ktorej ušetríte a budete mať už prichystané darčeky J.

Výpredaj za výhodné ceny sa týka týchto predmetov:

 • Otvárací medailón srdca = do medailóna môžete vložiť napríklad malú fotografiu. Môžete ho využiť, ako romantický darček pre svoju partnerku, ktorú určite potešíte.

 • Prívesok na kľúče kalendár = tento praktický prívesok na kľúče je vhodný pre mužov a aj pre ženy. Ide o drobný kalendár na 50 rokov, vďaka ktorému sa dá zistiť, aký dátum pripadá na ktorý deň.

 • Mydlo, štvorlístok v krabičke = ručne vyrobené a vytvarované mydlo do štvorlístka. Originálne toaletné mydlo, ako krásny darček pre vašich blízkych. Darujte trochu šťastia všetkým, ktorí si ho zaslúžia. Je vyrobené z prírodných materiálov a bylín.

 • Jin a Jang prívesok mačky = zamilovaný prívesok na kľúče je rozdelený na 2 mačky, ktoré do seba perfektne zapadajú.

 • Organizér na šperky = organizér na šperky vám pomôže mať všetko nevyhnuté, pre vaše skrášlenie po ruke. Je obojstranný a ľahko ho umiestnite do skrine či zavesíte v spálni.

 • Stolný zvonček pre šťastie = zvonček s nápisom „zazvoň si pro štěstí“ je vhodný a milý darček pre každú príležitosť.

 • Multifunkčné kliešte = praktický pomocník na cesty a kempovanie. Pilník, nožík, skrutkovač a kliešte zbalené do úžasných 5 centimetrov. Je to zaujímavý tip na darček pre moderných mužov a aj ženy.

 • Zippy friends = Zippy je plyšový kamarát pre deti. Plyšová hračka, ktorá dobre vypadá, má príjemný materiál a má pusu na zips. Keď má dieťa nejaké želania, starosti, problémy alebo sa chce iba zdôveriť – stačí to napísať alebo nakresliť na papierik a vložiť do pusy. Rodičia si toto želanie vyzdvihnú, keď dieťa spí a môžu to riešiť.

 • USB flash disk drevené srdiečko = Hľadáte originálny a užitočný darček z lásky pre svoju drahú polovičku? Jedinečný drevený USB kľúč pre uchovanie dát alebo spoločných fotografií je ideálnou voľbou.

 • Minimedík pre mamičku, jahoda = Med s príchuťou jahody predstavuje zdravú potravinu sladkej chuti. Med je českého pôvodu, bez prímes, sirupov a repkového cukru. Neobsahuje konzervanty, farbivá, nebol riedený vodou a neprešiel vysokotlakovou filtráciou. Je to proste ideálny darček pre mamičku.

 • Prívesok na kľúče – maliar = Maliarska paleta, štetec a ďalšie umelecké potreby, ako prívesok na kľúče. Perfektný darček pre milovníkov umenia.

 

Veríme, že sme ťa týmto výpredajom potešili a že si sa potešil výborným zľavám. Viac darčekov na rôzne príležitosti nájdeš u nás na webe.