Januárový výpredaj za výhodné ceny

A je tu januárový výpredaj skladu za super zľavy! Nie, nekončíme... práve naopak J. Môžete sa tešiť na nové darčekové predmety, ale najskôr musíme pre ne uvoľniť miesto v našom sklade.

Práve z tohto dôvodu vám ponúkame niektoré darčeky za výhodnejšiu cenu. Veď predsa nakúpiť ich môžete teraz so zľavou a darujete ich neskôr, keď bude vhodná príležitosť. Je to proste výborná, ekonomicky výhodná, príležitosť pri ktorej ušetríte a budete mať už prichystané darčeky J.

Výpredaj za výhodné ceny sa týka týchto predmetov:

 • Otvárací medailón srdca = do medailóna môžete vložiť napríklad malú fotografiu. Môžete ho využiť, ako romantický darček pre svoju partnerku, ktorú určite potešíte.

 • Prívesok na kľúče kalendár = tento praktický prívesok na kľúče je vhodný pre mužov a aj pre ženy. Ide o drobný kalendár na 50 rokov, vďaka ktorému sa dá zistiť, aký dátum pripadá na ktorý deň.

 • Mydlo, štvorlístok v krabičke = ručne vyrobené a vytvarované mydlo do štvorlístka. Originálne toaletné mydlo, ako krásny darček pre vašich blízkych. Darujte trochu šťastia všetkým, ktorí si ho zaslúžia. Je vyrobené z prírodných materiálov a bylín.

 • Jin a Jang prívesok mačky = zamilovaný prívesok na kľúče je rozdelený na 2 mačky, ktoré do seba perfektne zapadajú.

 • Organizér na šperky = organizér na šperky vám pomôže mať všetko nevyhnuté, pre vaše skrášlenie po ruke. Je obojstranný a ľahko ho umiestnite do skrine či zavesíte v spálni.

 • Stolný zvonček pre šťastie = zvonček s nápisom „zazvoň si pro štěstí“ je vhodný a milý darček pre každú príležitosť.

 • Multifunkčné kliešte = praktický pomocník na cesty a kempovanie. Pilník, nožík, skrutkovač a kliešte zbalené do úžasných 5 centimetrov. Je to zaujímavý tip na darček pre moderných mužov a aj ženy.

 • Zippy friends = Zippy je plyšový kamarát pre deti. Plyšová hračka, ktorá dobre vypadá, má príjemný materiál a má pusu na zips. Keď má dieťa nejaké želania, starosti, problémy alebo sa chce iba zdôveriť – stačí to napísať alebo nakresliť na papierik a vložiť do pusy. Rodičia si toto želanie vyzdvihnú, keď dieťa spí a môžu to riešiť.

 • USB flash disk drevené srdiečko = Hľadáte originálny a užitočný darček z lásky pre svoju drahú polovičku? Jedinečný drevený USB kľúč pre uchovanie dát alebo spoločných fotografií je ideálnou voľbou.

 • Minimedík pre mamičku, jahoda = Med s príchuťou jahody predstavuje zdravú potravinu sladkej chuti. Med je českého pôvodu, bez prímes, sirupov a repkového cukru. Neobsahuje konzervanty, farbivá, nebol riedený vodou a neprešiel vysokotlakovou filtráciou. Je to proste ideálny darček pre mamičku.

 • Prívesok na kľúče – maliar = Maliarska paleta, štetec a ďalšie umelecké potreby, ako prívesok na kľúče. Perfektný darček pre milovníkov umenia.

 

Veríme, že sme ťa týmto výpredajom potešili a že si sa potešil výborným zľavám. Viac darčekov na rôzne príležitosti nájdeš u nás na webe.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie