Tipy na vianočné darčeky

Každoročne máte problém s čím prekvapiť pod vianočným stromčekom? Túto dilemu pozná asi každý. Čas ide akosi rýchlejšie a vám sa zdá že do Vianoc nestihnete kúpiť všetkým tie pravé darčeky. Nie nebojte sa, toto sa stáva každému z nás. Dnešná doba je uponáhľaná a človek má na starosti viac ako kedysi. Akosi nám v hlave nezostáva miesto myslieť včas na vianočné darčeky. A keď nastane predvianočný čas, začíname sa chovať unáhlene a stresujúco. Ak sa chcete takýmto stresovým situáciám vyhnúť, začnite sa nad darčekmi zamýšľať už teraz. Nie je to skoro a určite sa vyhnete návalu ľudí, či neuváženým rozhodnutiam.


Pred kúpou vianočného darčeka sa zamyslite, čo vlastne má rada osoba, ktorej ho kupujete. Zvážte všetky jej záľuby, vlastnosti a určite sa dopracujete k pravému darčeku šitému na mieru. Tak ako nie je rovnaký rub a líc, tak sme rozdielny aj mi ľudia. Aj pre toto by sme mali nad kúpou darčeka vážne uvažovať. Nechcete predsa aby pri jeho rozbaľovaní zavládlo sklamanie a ticho v miestnosti. Chcete vidieť radosť. Tá sa k Vianociam určite hodí najviac. A je len a len vo vašich rukách, či si ju pod váš vianočný stromček doprajete formou vhodne zvoleného darčeku. Máme pre vás zopár tipov na darčeky, ktoré potešia, prekvapia a zaujmú svojou originalitou. Zabudnite na papuče, ponožky, či vody po holení. Urobte si Vianoce netradične a štýlovo. Netradičné vianočné darčeky, ktoré budú zaujímavé vám v tom pomôžu.

Chystáte sa obdarovať nežnejšie pohlavie? Vianočný darček pre ženu by mal predovšetkým prekvapiť. Je všeobecne známe, že ženy prekvapenia milujú. Doslova prahnú po každej drobnosti, ktorú neočakávali. Verte, že kožuch, ktorý čakala jej urobí menšiu radosť ako nečakané prekvapenie vymyslené a kúpené milovanou osobou. Ak ste sa rozhodli kúpiť netradičný vianočný darček milovanej žene, určite s tým nič nepokazíte. Veď ktorá by nemala rada perlu želaní, či prstienok meniaci farbu podľa jej nálady. A keď po nej pomenujete hviezdu, bude vás hýčkať do konca života. Pozor, ale nie je žena ako žena. Pokiaľ chcete obdarovať matku, kamarátku, či babičku zvážte tie pravé darčeky práve pre nich. Vianočné darčeky pre ženy treba vyberať aj podľa vzťahu v ktorom k danej osobe sme. Veď uznajte sami, babičku by asi nepotešila mentolová podprsenka, na druhej strane kozmetický balíček s kresbami Alfonza Muchu by na jej tvári vyčaril úsmev. Kamarátke pokiaľ má zmysel pre humor a vie oceniť každú srandu urobíte radosť každým netradičným darčekom. Lietajúci balón šťastia, matrioška na kľúče, alebo len originálne masážne kamene. Toto sú darčeky, ktorými dosiahnete úsmev na jej tvári. Originálne vianočné darčeky pre ženy dokonale dotvoria atmosféru, ktorá sa nesie týmto čarovným obdobím. Ženy sú stvorenia krehké, plné romantických dušičiek a očakávaní. Každá jedna čaká a chce na Vianoce nájsť pod stromčekom niečo čo ju prekvapí a očarí zároveň. Vyberte si netradičný vianočný darček a uvidíte, že dosiahnete to po čom ste túžili. Spokojnosť na jej tvári je predsa tým najlepším ocenením.

Ale samozrejme poradíme niečo aj pre pánov. Vianočné darčeky pre mužov sa vyberajú niekomu ľahko, iný povie, že pri výbere strávi dlhú dobu. Muži vraj nie sú moc náročný, ale verte, že netradičným vianočným darčekom určite u nich zabodujete. Pivkárom odoberiete reč trebárs chladiacim pollitrom, či vankúšom v tvare obľúbeného pivného pohára. Dedkom, starkým či otcom podarujte drevené sudoku, čokoládové náradie, alebo len originálny hrnček pre 100% chlapa. Netradičný vianočný darček sa nájde pre každého muža. Kamaráta, či vášho manžela poteší alkoholické Človeče nahnevaj sa. S týmto darčekom je úspech zaručený. Pokiaľ chcete navodiť erotickú atmosféru a urobiť radosť sebe aj manželovi vsaďte na Francúzku hru lásky. Dokonalá predohra a dokonalý vianočný darček nie len pre vášho muža. Budete mať s neho radosť obaja. Avšak, pozor. Dovoľte mu ho rozbaliť, až keď budete sami. Chvíle aké s touto hrou zažijete nezabudnete do konca života.

Bratovi, sa vyberá dar naozaj ľahko. Strávili ste s ním detstvo, viete presne aký je. Pochádzate z jednej krvi takže máte veľa spoločného. Pokiaľ je tá spoločná vlastnosť humor, netradičný vianočný darček pre muža bude bezkonkurenčne najlepším riešením. Hodinky v binárnej sústave, antistresový prsník, či klasické alkoholové hry... výber je ozaj široký. Vianočné darčeky pre mužov by mali dýchať originalitou. Vraj elektronika je to čo sa dáva mužom najčastejšie a ocení ju každý. Prečo si ju nevybrať v netradičnom obale. USB kľúče rôznych tvarov sú funkčné, praktické a prekvapia zároveň. Ak chcete niečo solídnejšie pre skutočného elegána. Vyberte si netradičné balenie Luxusného setu na víno, či Magic magnetic cube. Takýto vianočný darček bez obáv môžete dať šéfovi, či nastávajúcemu svokrovi. Určite ocenia vašu originalitu a skvelý výber.

Už máte jasno? Naše malé rady vám určite pri kúpe pravého darčeka pomôžu. Je jedno komu ho darujete, je jedno aký bude veľký a taktiež ani jeho cena nie je dôležitá. Hlavne, aby bol darovaný s láskou, o tom by mali byť tie pravé Vianoce a pravé vianočné darčeky. Vianoce sú vtedy Vianocami, keď majú svoju dokonalú vianočnú atmosféru. Všade rozvoniavajú medovníčky, kapustnica a vyprážaný kapor. Vianoce sú o rodine, o súdržnosti, rozhovoroch, spoločenských hrách, Perinbabe, Troch orieškoch pre Popolušku a milých drobnostiach, ktoré majú vyčariť úsmev na tvári obdarovaného. Ak ste sa celý rok snažili načúvať želaniam a tajným prianiam svojich najbližších, váš vianočný darček bude pre nich tým pravým. Drahý kameň na prste, či vo výstrihu môže oslňovať na tisíc metrov, váš mobil môže mať milión funkcií verte, že oproti jedinečným vianočným darčekom, ktoré darujeme s láskou a zanechajú stopu v srdciach iných, budú len ako omrvinky na štedrovečernom stole. Vianoce sú o láske na to by sme nemali nikdy zabúdať.