Neohodnotené

Alkoholické človeče nehnevaj sa

Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 0436
Značka: Adarceky
€13,08 –11 % €11,52
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky

Alkoholické človeče nehnevaj sa je výborná hra, nie len pre alkoholikov. Klasickú hru Človeče nehnevaj sa všetci poznáme. Konečne niekoho napadlo, vylepšiť túto klasickú hru. Vďaka tomu sa z nej stáva skvelá a zábavná hra na párty. Miesto figúrok si naplníte panáky svojim obľúbených nápojom a môžete hrať. Kto je vyhodený súperom, tak vypije svoje panáky na ceste na začiatok.

Tento výborný nápad výmeny figúrok za panáky vás budú určite baviť a užijete si veľa zábavy. Alkoholické človeče nehnevaj sa spríjemní každú akciu s priateľmi, oslavy sviatkov a narodenín alebo rozlúčku so slobodu. Teraz budete mať ešte väčšiu motiváciu vyhodiť čo najviac figúrok svojim protihráčom.

Vedeli ste, že hra Človeče nehnevaj sa, je jednou z najrozšírenejších hier na svete a vznikla už v 7. storočí v Indii? Cieľom hry je dostať figúrky svojej farby zo štartovacieho poľa do cieľového domčeka.  Existuje viac variant hracieho plánu. Najznámejší hrací plán je maximálne pre 4 hráčov. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý obehne hracie pole so všetkými svojimi figúrkami a umiestni ich do vlastného cieľového domčeka. V prípade hry: Alkoholické človeče nehnevaj sa, často vyhráva ten, kto zostane triezvy.

 

Balenie obsahuje:

  • 16 panákov (4x modré, 4x žlté, 4x červené, 4x zelené),
  • 2x hracie kocky,
  • 1x sklenený hrací plán.

Rozmery hracieho plánu sú 31 x 31cm, výška panáka cca 3 cm, objem 0,02 dcl.

Hmotnosť belenia: 1,5 kg.

Materiál dosky: sklo.

Materiál panákov: plast.

Do panákov môžete naliať ľubovoľne nápoje, nie iba alkohol. Odporúčame ako darček k narodeninám alebo na párty.

Alkoholické človeče nehnevaj sa, patrí medzi najpredávanejšie netradičné darčeky, za posledných desať rokov. To určite svedčí o tom, že sme hravý národ a vo veľkom množstve pijeme...limonádu... :) 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: