Doprava a platba

Vaše objednávky doručíme v prevažnej väčšine prípadov do dvoch pracovných dní. Vyberte si možnosť dopravy, ktorá je vám najbližšia. Doprava je ZADARMO pri objednávke nad 60 Eur. Objednávky prijaté po 13 hodine odosielame nasledujúci deň.
 
 
Kuriérnou službou Packeta Homežba – od 3,90 € 
•    Zásielka je doručená prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Packeta Home.
•    Tovar bude doručený do 1-2 pracovných dní od expedovania zásielky (3-4 dni od 5.12. do 24.12.)
•    V okamihu expedovania zásielky sú Vám na email doručené informácie vrátane podacieho čísla balíka
•    Kde sa váš balíček nachádza, si môžete overiť v online systéme spoločnosti Zásielkovna
Neprehliadnite - Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená naša páska a nie je opravovaná.V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.

Zásielkovňa- osobný odber – od 2,90 €
•   Tovar Vám bude doručený do 2 pracovných dní na vybrané výdajné miesto Zásielkovne (výdajné miesto).
•   O možnosti vyzdvihnutia budete informovaní SMS a emailom
•   Zoznam výdajných miest s ich detailami nájdete tu Zásielkovňa - pobočky
•   Po doručení na výdajné miesto budete informovaní e-mailom aj prostredníctvom SMS, že je Vaša zásielka pripravená. Obdržíte heslo pre vyzdvihnutie, ktoré slúži  ako doklad pre overenie (zásielka teda môže byť vydaná aj inej osobe, ktorej svoje heslo dáte).
•   Štandardná úložná doba na výdajných miestach Zásielkovne je 5 dní. Úložnu dobu je možne predĺžiť na 21 dní.
•    Pred doručením výzvy na vyzdvihnutie si pre objednávku nechoďte, nemusí byť ešte pripravená na vyzdvihnutie
•    Prosíme Vás, aby ste počkali na potvrdenie dodania Vášho tovaru na našu pobočku e-mailom, alebo SMS, predídeme tým nedorozumeniam a Váš nákup bude plynulejší a pohodlnejší. Na uvedenom odbernom mieste sa nenachádza sklad.
 
Slovenská pošta - Balík na adresu – od 3,90 €  
• Poštovné pri platbe vopred je 3,90 €.
• Tovar je doručený do 2 - 3 pracovných dní od expedovania zásielky.
• V okamihu expedície zásielky vám budú na e-mail doručené informácie vrátane podacieho čísla balíka.
• V prípade, že vás doručovateľ na uvedenej adrese nezastihne, bude zásielka uložená na príslušnej pošte a do schránky vám bude vložená informácie o uložení zásielky.
• Na pošte bude balíček uložený maximálne 18 dní.

Dobierka –  1,50
Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovnému doručovateľovi, kuriérovi DPD alebo GLS.
 
V hotovosti alebo kartou na pobočke (osobný odber) – 1,00
Za tovar zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere priamo na pobočke.

Bankový prevod – 0,5 €
Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo Eur. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.
•    Ihneď ako odošlete objednávku, vám e-mailom zašleme jej potvrdenie. Bankové spojenie: Fio banka, a.s.: 2200114124/ 8330
•    Výzvu k úhrade objednávky obsahujúcu sumu, číslo účtu a variabilný symbol, pod ktorým máte úhradu vykonať, obdržíte e-mailom.
•    Vami zaslané peniaze nám budú pripísané v priebehu 1-3 dní po ich odoslaní. Ihneď po pripísaní platby Vám tovar odošleme.

 

ComGate online platby – Zadarmo
ComGate platba online je veľmi rýchly a bezpečný spôsob úhrady za vaše objednávky. Všetky spôsoby platieb uskutočnené prostredníctvom platobnej brány ComGate sú dôkladne zabezpečené a chránené v maximálnej možnej miere. Po kliknutí na platobné tlačidlo budete presmerovaný do vašej banky, kde zadáte prevod peňazí. Prehľad bankových online platieb, ktoré obsahuje platba ComGate:
Slovenská sporiteľňa
Tatra banka
Poštová banka
VÚB banka
ČSOB banka
Fio banka

Platobné karty Visa, Mastercard
ComGate online platba obsahuje tiež platbu kartou. Veľmi pohodlný spôsob ako zaplatiť za tovar. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Môžete si byť istý, že ide o dôveryhodný, korektný a preverený spôsob platby s vysoko zabezpečeným platobným systémom. Naši pracovníci nemajú prístup k údajom o Vašej karte, všetko je v rukách banky.

Pre zaplatenie cez ComGate platobnú bránu nie je potrebné nikde sa registrovať. Vždy budete presmerovaný do vašej banky, kde zadáte bankový prevod. Platby online sú bezpečné a veľmi rýchle. Sú pripísané prakticky ihneď. Zrýchľujú tak aj vybavenie vašej objednávky.