Neohodnotené

Antistresové prso MEGA

Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Skladom (2 Ks)
Kód: 0431
€10,24 –29 % €7,18
Kategória: Darčeky pre mužov
Záruka: 2 roky
Antistresové prso MEGA
€10,24 –29 %

Anti-stresové prso veľkosti XXL je vtipná pomôcka pre nervóznych mužov. Dokonalá imitácia ženského poprsia, ktorú môžete stláčať až na veky. Ak nie ste toho názoru, že všetko malé je pekné, potom vedzte, že na veľkosti záleží. Preto vám prinášame XXL variant antistresového prsia.

 

Antistresový prsník môžete stláčať, hádzať si s ním, navyše má prsník antistresové účinky a ešte pri tom posilníte zápästie. Antistresové poprsie MEGA môžete stláčať celé hodiny, ale jedna ruka vám naň nestačí. Kolegovia v práci vám ho budú závidieť. S týmto balónikom sa nemusíte obávať stresu. Nestláčajte však prsník príliš silno, mohlo by dôjsť k jeho poškodeniu. Materiál je silikón a vo vnútri je gélová tekutina.

 

Antistresový prsník je jednoducho klasika. Vhodný, trochu erotický, darček pre všetkých mužov so zmyslom pre humor. Kto neskúsil, neuverí. Priemer cca 12 cm, materiál pevný silikón, farba ružová. Antistresový prsník MEGA je pomerne ťažký do jednej ruky, hmotnosť necelých 1kg. Môžete s ním teda aj posilňovať.

 

Užijete si s ním veľa zábavy a budete vždy s touto antistresovou pomôckou stredobodom pozornosti. Hračka pre pánov je to skutočne veľká. Často sa kupuje z recesie kolegom do práce, alebo na rôzne oslavy narodenín ako darček pre mužov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: