Neohodnotené

Karikatúra H01

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 0181
Značka: Adarceky
€57,69 –18 % €46,76
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg

Karikatúra na zákazku podľa vášho želania. Farebná karikatúra na formát A3. Originálny darček, ktorý poteší každého, kto má aspoň trochu zmysel pre humor. Pozrite sa na doplňujúce obrázky a na ďalšie vzorové karikatúry od skúseného autora. K rôznym príležitostiam sme už spracovali viac ako 600 karikatúr. Výsledok bol vždy veľmi originálny a osobitný darček.

 

Čo k objednávke potrebujete?

Fotografie a popis obdarovaného – záľuby, koníčky a iné zvláštnosti. Pre kresbu karikatúry od vás potrebujeme fotografie zaslané e-mailom v dostatočnom rozlíšení. Tieto zasielajte na e-mail: info@darkoviny.cz . Najlepšie je poslať nám čo najviac fotografií a čím kvalitnejšie budú, tým dôveryhodnejšia bude podoba na karikatúre. Ideálne je tiež pripísať koníčky alebo zamestnanie kreslenej osoby, alebo vaše predstavy o karikatúre, napríklad: konkrétny text, venovanie alebo číslovky výročia, narodenín a podobne. Obrázok potom môže byť vtipnejší. Na karikatúru sa samozrejme nezmestí všetko, najdôležitejšia je hlava a tvár.

Karikatúru od nás dostanete najneskôr do 8 pracovných dní od objednávky (vrátane zaslania všetkých potrebných fotografií). Na každej kresbe sa pracuje poctivo a preto je dôležité objednávku uskutočniť s predstihom, hlavne v období pred Vianocami. Vo výnimočných prípadoch je možné výrobu karikatúry urýchliť.

 

Čo je dobré zvážiť?

Karikatúra sa ako darček nehodí úplne pre každého. Ak má niekto mindrák z toho, že má príliš malé uši, malý nos či bradu, tak mu jeho karikatúrou radosť neurobíte, pretože na nej budú jeho prednosti ešte viac zvýraznené. Nie všetci ľudia si vedia urobiť srandu sami zo seba.

Upozorňujeme, že sa jedná o karikatúru a nie o portrét. Aj keď je väčšina zákazníkov s výsledkom maximálne spokojná, dovoľujeme si zdôrazniť, že podoba nemusí byť vždy stopercentná. Pred objednávkou je dobré sa zamyslieť, či je tento darček pre vás skutočne vhodný. Náhľad karikatúry dopredu neposielame. Autor spracováva karikatúru rovno a s výsledkom je vždy úplná spokojnosť. Nemusíte sa obávať, že by zrovna vaša karikatúra nevyšla.

Namaľovať je možné aj iné veľkosti karikatúr, viac osôb, domácich miláčikov, deti a iné špeciálne priania. Všetky tieto prípady je nutné zvážiť dopredu a konzultovať, pretože sú za príplatok. K objednávke karikatúry prosím voľte spôsob doručenia Českou poštou a pokiaľ chcete objednať aj ďalšie darčeky, my to jedine privítame, ale prosím zrealizujte na to zvlášť objednávku. Karikatúru je dobré posielať vždy samostatne, aby nedošlo k jej poškodeniu. Karikatúru posielame iba na základe objednávky zaplatenej dopredu. Karikatúra je originálne autorské dielo, na ktorom autom starostlivo pracuje niekoľko dní a nemôže riskovať nevyzdvihnutie zásielky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: