Neohodnotené

Kladivo pre ťažko pracujúcich

Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 0023
Značka: Adarceky
€11,20 –22 % €8,69
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.355 kg
Kladivo pre ťažko pracujúcich
€11,20 –22 %

Kladivo pre ťažko pracujúcich je produkt pre všetkých kutilov. Pokiaľ máte doma šikovného muža, ktorý kladivo prakticky neodloží z ruky, tak je toto kladivo pre neho ideálny darček. Dá sa použiť ako klasické kladivo, ale je výnimočné tým, že jeho súčasťou je tiež otvárač na pivo. Kladivo s otváračom na pivo môžete samozrejme použiť aj na otváranie malinovky. Skvelý a nápaditý darček pre kamaráta, manžela... proste praktický a vtipný darček pre muža.

Tento produkt pre ťažko pracujúcich je skutočne veľmi praktický darček. Nie len, že si ho páni rýchlo obľúbia, ale budú vymýšľať aj nové veci na záhrade a v byte, pri ktorých ho budú musieť používať. Originálne navrhnuté kladivo ide využiť aj ako pracovný nástroj a aj ako otvárač. Toto kladivo je nutná výbava pre každého domáceho majstra, ktorá sa vojde do každej debny s náradím. Skvelý dizajn a vtipné prevedenie – každému chlapovi padne presne do ruky.

Kovové telo, pogumovaná rukoväť, ideálna hmotnosť a veľkosť. Ide s ním zatĺkať klince a otvárať aj fľaše.

Rozmery: dĺžka 27 cm, šírka 11 cm.

Materiál: kladivo je z nerezu.   

Kladivo pre ťažko pracujúcich odporúčame ako darček pre mužov. Dá sa použiť ako normálny pracovný nástroj. Nie je to len vtipný darček.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: