Neohodnotené

Nanopodložka – priehľadná

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 6128
€3,29 –46 % €1,75
Kategória: Darčeky pre mužov
Záruka: 2 roky
Nanopodložka – priehľadná
€3,29 –46 %

Skvelý darček pre každého, kto trávi v aute veľmi veľa času!

Zabudnite na ustavičné hľadanie telefónu pod sedačkou v aute, kde vám zapadol v prudkej zákrute. Praktická nanopodložka prichytí a udrží váš telefón, kľúče, okuliare i MP3 prehrávač a to bez jedinej kvapky lepidla. Protišmyková podložka je skvelým darčekom pre každého, kto trávi v aute veľa času a ešte neprišiel na to, ako prichytiť GPS navigáciu alebo telefón. Nanopodložka je odolná slnečnému žiareniu a aj vysokým teplotám, takže v aute prežije niekoľko rokov.

Nanopodložku stačí umiestniť na čistý, nemastný povrch. Pokiaľ sa zapráši, iba ju opláchnite čistou vodou – nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky, aby ste nenarušili povrch nanopodložky. Schopnosť udržať predmet nemusí vždy byť 100 % a môže sa líšiť v závislosti na materiáli a váhe predmetov.

 

Vaše najčastejšie dotazy:

Udrží nanopodložka skutočne mobilný telefón hore nohami tak, ako je ukázané na video ukážke?

Áno, je to tak. Predmet k nanopodložke priľne a zostane prichytený.

 

Je priľnavosť dosiahnutá lepidlom? Nezanecháva nanopodložka mastné stopy?

Priľnavosť je dosiahnutá materiálom. Špeciálna úprava povrchu zaisťuje vysokú priľnavosť. Nie je použité žiadne lepidlo a nezanecháva žiadne stopy.

 

Dôjde k opotrebeniu nanopodložky? Prestane mi po určitej dobe „lepiť“?

Nie. Používaním nanopodložky dochádza k jej zaprášeniu a tým dochádza k zníženiu priľnavosti.  Podložku stačí iba jednoducho opláchnuť čistou vodou a bude opäť „lepiť“, ako nová. Tým, že nie je priľnavosť dosiahnutá lepidlom, nedochádza k odstráneniu „lepivého“ povrchu.

 

Rozmery:

- balenie: 20,5 x 12 cm,

- nanopodložka: 8,5 x 14 cm,

 

Materiál: 100 % PU.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: