Neohodnotené

Ochranná maska FFP2

Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 7781
Značka: Adarceky
€1,34 –31 % €0,92
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky
Ochranná maska FFP2
Akcia
€1,34 –31 %

Ochranná tvárová maska, 3 vrstvová s klasifikáciou FFP2. Rúška s gumičkou za hlavu. 3 ochranné vrstvy. Ochranný prostriedok proti šíreniu mikroorganizmov z vnútra von. Použiteľná napríklad, keď ste v nemocnici a nechcete nakaziť ostatných. Rúška neslúži k ochranne pred nákazou z vonku, dokáže vás ale ochrániť napr. pred smogom, peľom, prachom.

Obsah balenia 1 ks tvárovej masky.

Krajina pôvodu: Čína

Veľkosť: M

Certifikát KN95, čo zodpovedá európskej norme FFP2

 

Cena masky bohužiaľ odpovedá súčasným nákladom. Je to smutne, ale momentálne masku po zaplatení colných nákladov a nákladov na dopravu, nedokážeme zohnať lacnejšie. Ospravedlňujeme sa teda všetkým, ktorým sa zdá cena vysoká. Na tvárovej maske nechceme jednoznačne zarábať. Upozorňujeme, že masky sú určené na osobnú potrebu, nie na ďalší pre-predaj.

 

Ako správne používať tvárovú masku / rúšku?

Pri používaní respirátorov k ochranne dýchacieho ústrojenstva je zásadné jeho správne použitie. Pokiaľ ho nasadíte na tvár zle, riskujete vdýchnutie nebezpečných látok a je vám k ničomu. Vždy rozlišujeme horný a spodný okraj. Na tvár priložte masku tak, aby filtračná časť masky zakrývala bradu a celý nos. Snažte sa čo najlepšie vytvarovať pásik nosnej svorky. Hornú upínaciu svorku umiestnite na temeno hlavy, spodnú upínaciu gumičku pod ušami. Gumičky nesmú byť prekrútené. Maska sa musí tiež pravidelne meniť. To znamená, že sa jedná o ochrannú pomôcku na jedno použitie.

Okrem správneho nasadenia je úplne zásadná tiež veľkosť masky. Tie sú tri: S, M a L. Veľkosť S je určená deťom a ženám s drobnejšou tvárou, veľkosť M sadne zhruba 70 % populácie a L je určená pre mužov s väčšími rozmermi tváre. Táto rúška má veľkosť M. tzn. nesedí na väčšiu tvár.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: