Neohodnotené

Ochranné masky 50ks, FFP1

Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 7863
Značka: Adarceky
€9,62 –17 % €7,95
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky
Ochranné masky 50ks, FFP1
Akcia
€9,62 –17 %

Ochranná tvárová maska, 3 vrstvová s klasifikáciou FFP1. Rúška s gumičkou za hlavu. 3 ochranné vrstvy. Rúška nechráni pred vírusmi. Produkt nie je respirátor. Je to ochranný prostriedok proti šíreniu mikroorganizmov z vnútra – von. Je použiteľná napríklad vtedy, keď ste chorí a nechcete nakaziť ostatných. Rúška neslúži k ochrane pred nákazou zvonka, dokáže vás ale ochrániť napr. pred smogom, peľom, prachom.

Obsah balenia 50 ks tvárových masiek.

Krajina pôvodu: Čína

Certifikát: FFP1.

 

FFP1 – vhodné pre pracovné prostredie bez výskytu fibrogénnych a toxických prachov. Vdýchnutie častíc môže podráždiť dýchacie cesty, ale nevedie k rozvinutiu ochorenia.

 

Cena masky bohužiaľ odpovedá súčasným nákladom. Je to smutne, ale momentálne masku po zaplatení colných nákladov a nákladov na dopravu, nedokážeme zohnať lacnejšie. Ospravedlňujeme sa teda všetkým, ktorým sa zdá cena vysoká. Na tvárovej maske nechceme jednoznačne zarábať. Ponúkame vám ju za našu nákupnú cenu. Upozorňujeme, že masky sú určené na osobnú potrebu, nie na ďalší pre-predaj.

 

Ako správne používať masku?

Pri používaní respirátorov k ochrane dýchacích ciest je zásadné jeho správne použitie. Rúšku je potrebné správne nasadiť, aby zakrývala pusu a celý nos. Gumičky umiestnite za uši. Tvárová maska je výrobok na jedno použitie a musí sa pravidelne meniť. Pri intenzívnom používaní je nutné každé tri hodiny rúšku vymeniť za novú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: