Neohodnotené

Prsteň s emóciami

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 0006
Značka: Adarceky
€5,09 –30 % €3,55
Kategória: Komplet katalóg
Záruka: 2 roky
Prsteň s emóciami
€5,09 –30 %

Prsteň s emóciami je malý šperk, ktorý mení farby, keď si ho nasadíte na prst. Je to originálny módny doplnok pre ženy, a pretože mení farby, je obľúbený aj ako darček pre deti. Je to vlastne niekoľko módnych doplnkov v jednom. Či už sa Vám prstienok sfarbí do fialovej, modrej, alebo zelenej farby, vyzerá vždy pekne. Žiarivé farby perfektne vyniknú vďaka lesklému kovu, z ktorého je prstienok vyrobený.

To, že sa mení farba prstienka, majú na svedomí vedci z laboratórií NASA. Pred mnohými rokmi vyvinuli špeciálnu látku, ktorá je na prsteni prítomná, a ktorá mení jeho farby. Vďaka tomu, že sa nejedná o klasický kameň, ako na obyčajnom šperku, je prstienok schopný sfarbiť sa počas jednej sekundy a vy tak zistíte, v akej nálade sa práve nachádzate.

Čo ktorá farba znamená?

čierna - napätie, nervozita, prepracovanosť, únava

hnedá - túžba, nervozita, napätosť

žltá - nervozita, dojatie, nevyrovnanosť

zelená - aktivita, psychická pohoda

zelenomodrá - spokojnosť

modrá - pokoj, láskyplnosť

fialová - šťastie, láska, romantika

 

Prstienok má univerzálnu veľkosť. Nie je to uzavretý kruh, ale je rozťahovaci. Ozdobte prstenník svojej priateľky, kamarátky, alebo manželky a okamžite uvidíte, aké sú jej pocity. Prsteň s emóciami je veľmi obľúbený darček pre svoju originalitu a univerzálnosť. Patrí medzi najčastejšie predávané netradičné darčeky. Prstienok má niekoľko motívov. Konkrétny motív nemožno vybrať. Jedná sa o mix variantov. Všetky varianty sú ale pekné a dôležitá je hlavne vlastnosť prsteni meniť farby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: