Neohodnotené

Svadobná karikatúra pre dvoch

Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Skladom (3 Ks)
Kód: 0185
€73,08 –21 % €57,56
Kategória: Svadobné dary
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.22 kg
Svadobná karikatúra pre dvoch
€73,08 –21 %

Hľadáte originálny svadobný dar? Darujte karikatúru na zákazku podľa vášho priania pre dve osoby so svadobnou tematikou. Dvoma osobami sa rozumejú dve hlavy na karikatúre. Farebná karikatúra na formát A3. Originálny darček, ktorý poteší každého, kto má aspoň trochu zmysel pre humor. Pozrite sa na ďalšie obrázky, na ďalšie vzorové karikatúry od skúseného autora. Spracovali sme na rôzne príležitosti už viac ako šesť stoviek karikatúr. Výsledok bol vždy veľmi originálny a osobitý darček.

 

Čo k objednávke potrebujete?

Fotografie a popis obdarovaného páru alebo akýchkoľvek dvoch osôb a ich záľuby, koníčky a iné zvláštnosti. Pre kresbu karikatúry od vás potrebujeme fotografie zaslané e-mailom v dostatočnom rozlíšení - zasielajte na e-mail info@darkoviny.cz. Zasielajte pokiaľ možno viac fotografií, čím kvalitnejšie budú fotografie, tým vernejšia bude podoba na karikatúre. Ideálne je tiež pripísať koníčky alebo zamestnanie kreslených osôb, alebo vaše predstavy o karikatúre, napr. konkrétny text, alebo venovanie či zobrazenie číslovky výročia, narodenín a podobne. Obrázok potom môže byť vtipnejší. Na obrázok sa samozrejme nezmestí všetko- najdôležitejšia je hlava a tvár.

 

Karikatúru od nás obdržíte najdlhšie do 8 pracovných dní od objednávky (vrátane zaslaných fotografií). Na každej kresbe sa pracuje starostlivo, preto je dôležité objednávku uskutočniť s predstihom, najmä v období pred Vianocami! Vo výnimočných prípadoch je možné výrobu karikatúry urýchliť pokojne aj na 4 pracovné dni.

 

Karikatúru posielame iba na základe objednávky zaplatenej vopred. Karikatúra je originálne autorské dielo, na ktorom autor starostlivo pracuje niekoľko dní a nemôžeme riskovať nevyzdvihnutie zásielky. K objednávke karikatúry prosím voľte spôsob doručenia Českou Poštou.

 

Čo je dobré zvážiť?

Karikatúra ako darček sa ale nehodí úplne pre každého! Ak má niekto napr. mindrák z toho, že má príliš veľké uši, alebo malý nos či bradu, tak mu jeho karikatúrou (kde budú jeho prednosti ešte zvýraznené) radosť neurobíte. Nie všetci ľudia si tiež vedia robiť srandu sami zo seba!

 

Upozorňujeme tiež, že ide o karikatúru, nie o portrét. Napriek tomu, že je väčšina zákazníkov s výsledkom maximálne spokojná, dovoľujeme si zdôrazniť, že podoba nemusí byť vždy stopercentná. Pred objednávkou je dobré sa zamyslieť, či je tento darček vás skutočne vhodný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: