Tipy na originálne darčeky na Valentína

Určite si každý všimol, aký je teraz mesiac a súčasťou tohto mesiaca je aj sviatok zamilovaných. Je už viac ako jasné, že hovoríme o sv. Valentíne, ktorý pripadá na 14.2.

Tohtoročný Valentín bude pre veľa párov asi trochu zvláštny. Pre niektorých, ktorí sa nemôžu vidieť, žiaľ až smutný. O to viac je krajšie, ak sa pokúsiš svojej „polovičke“ spríjemniť tento deň a dupľom v túto dobu. Môže ísť o maličkosť s ktorou jej vyčaríš široký úsmev na tvári, teplo v srdci a dokážeš, že na ňu alebo na neho stále myslíš. Na našej stránke adarceky.sk nájdeš množstvo inšpirácie. My sme sa rozhodli, že ti zjednodušíme výber a predstavíme pár darčekov na Valentína.

Tip na Valentínsky darček pre ženu:

Darčekový balíček z lásky
Ide o balíček, ktorý je plný obľúbených darov pre ženy. Poctivo sme vybrali tie najlepšie z našej ponuky. V balíčku nájdeš zrkadielko, čokoládu, šumivé srdiečka do kúpeľa, mydlový kvet červenej ruže a krásny náhrdelník s náušnicami. Toto všetko sme zabalili do jednej krabičky za výhodnejšiu cenu.

Levanduľový darčekový balíček
Ženy milujú levanduľovú vôňu, tak prečo ich ňou nepotešiť práve na Valentína? Darčeková krabička obsahuje najobľúbenejšie levanduľové produkty. Nájdeš tu semiačka na vypestovanie vlastnej levandule, krémový sprchový gél a mydlový kvet s vôňou levandule, prírodné a ručne vyrábané mydlo a čokoládové cukríky Lindor.

Čo na tebe milujem
Ak tvoja priateľka miluje knihy a ich vôňu... je toto jednoznačne vynikajúci darček. Čo na tebe milujem, je kniha o vašej láske a zároveň milostný denník. Knihu síce kúpite, ale je jedinečná tým, že do nej doplníte vlastné texty, kresby alebo fotografie a vytvoríte tak ten najkrajší darček, pretože do nej vložíte aj kúsok seba.

Prívesok s retiazkou – spojené srdcia
Týmto darčekom určite nič nepokazíš a potešíš ním každú ženu.
Ak je tvoja priateľka taký malý čert, tak jej môžeš venovať z lásky aj Prívesok s retiazkou – Anjel s diablom v tele (https://www.adarceky.sk/privesek-na-retizku-andel-s-dablem-v-tele ). Je to veľmi rozkošný darček, ktorý ju navyše aj rozosmeje.

Tip na originálny darček na Valentína pre muža:

Darčekový balíček pre skutočných mužov
Darčekový balíček pre skutočného chlapa je plný obľúbených darčekov. Poctivo sme vybrali tie najobľúbenejšie z našej ponuky a poskladali ich do jednej darčekovej krabičky. Nájdeš tu produkty: vypestuj si štvorlístok, sprchový gél, USB kľúč, horké čokoládové cukríky Lindor, kľúčenku a mini chlapský hrnček.

Polliter – báječný chlap
Každého chlapa poteší, keď má doma svoj vlastný poriadny polliter. A od koho iného by mal byť, ak nie od jeho milovanej osoby?! Ide o štýlový pohár s originálnym venovaním z kolekcie Liga pravých gentlemanov.

Hrnček pre pána božského
Decentný a luxusne spracovaný hrnček pre mužov. Má čiernu farbu s originálnou potlačou „Božský hrnek pro pana božského“. Je to perfektný darček pre mužov všetkých vekových skupín.

Káva pre vynikajúceho muža
Káva je pôžitkom pre veľmi veľa ľudí a obzvlášť pre chlapov. Ide o praženú, zrnkovú, brazílsku kávu, ktorá je 100% arabika. Ak tvoj priateľ minule kávu, určite ho týmto darčekom nesmierne potešíš.

Drevená kocka – Kamasútra
Ak je tvoj partner tak trochu čertík, tak mu môžeš z lásky venovať aj drevenú kocku – kamasútra. Je to výborný darček pre oboch. Jemu navyše vyčaruješ široký úsmev na tvári a môžete si spestriť spoločné večeri.

Možností je samozrejme oveľa viac... Nakúpiť Valentínske darčeky, či už pre ženu alebo pre muža je niekedy veľmi náročne. No u nás si určite vyberieš! Kľudne si pozri našu ponuku a vyber si čo sa ti najviac bude páčiť. Darčekov na Valentína máme v ponuke veľmi veľa a nesmierne nás poteší, ak z neho bude mať tvoja partnerka alebo tvoj partner obrovskú radosť.