7 tipov na originálne darčeky k narodeninám

Najčastejšou udalosťou v živote každého z nás sú jednoznačne narodeniny. Darčeky k narodeninám bývajú rôznorodé, originálne, občas i netradičné, veď každý z nás sa snaží tomu druhému podarovať niečo jedinečné, čo skutočne poteší. Pred samotnou kúpou si treba dôkladne uvedomiť, pre koho je darček určený, čo má daná osoba rada a zvážiť všetky „pre“ a „proti“ vzhľadom na to, že nie každého poteší to, čo by potešilo možno vás.

1. Fľaša kvalitného alkoholu

Fľašou kvalitného alkoholu nikdy nič nepokazíte. Darujte oslávencovi kvalitné vínko, prípadne pohár, trebárs na pollitrové pivo, ktorý bude vďaka vtipnému prevedeniu jednoducho skvostom! Medzi najobľúbenejšie drinky patrí tiež whisky, rum aj gin.

2. Hračka, ktorá neomrzí

Najmä muži sú od detstva takí, že ich neustále baví niečo stavať, skladať a budovať. V podstate ich to neomrzí ani v dospelosti, kedy sa môžu realizovať vo svojom vlastnom príbytku. Čo tak siahnuť po obrovskom legu alebo puzzliach, ktoré budú v konečnom dôsledku nádherným prvkom do domácnosti? Možností je skutočne veľa, preto sa nebojte zavítať pokojne aj do hračkárstva a uvidíte, že predsa len niečo nájdete!

3. Erotická hra

Ak vyberáte vhodný darček pre svoju polovičku, môžete si byť istí, že taká erotická hra je skvelým tipom! Každý z nás je vizuálny a miluje, keď sa môže dívať na svojho partnera pri realizácii úloh, ktoré sú uvedené práve v takejto hre. Okrem toho sa skvelo zabavíte a ktovie, možno takýmto spôsobom posilníte váš sexuálny život, ktorý už dlho nie je taký ako na začiatku.

4. ​Spoločný zážitok

Občas sa dostaneme do situácie, kedy nevieme, aký materiálny darček by toho druhého potešil. Čo ale nikdy neomrzí sú spoločné zážitky, ktoré obohacujú život a medziľudské vzťahy! Cestovanie, odpočinok na dovolenke, športovanie či adrenalínová jazda na bobovej dráhe sú zárukou originálneho darčeka!

5. Pre milovníkov zvierat

Chcete darovať darček, ktorý obdarovaná osoba ani v tom najlepšom sne nečaká? Adoptuj osla, žirafu či pandu, získaj certifikát, informácie o adoptovom zvieratku a ak budeš chcieť, môžeš zvieratko kedykoľvek navštíviť! Že je to bláznivé? Áno, no existuje krajší pocit ako to, že si adoptujete zviera, o ktoré nikdy nebolo dobre postarané?

6.​ Figúrka z 3D tlačiarne

Je oslávenec milovníkom modernej technológie? Výborne! V tom prípade ho isto poteší darček vytlačený 3D tlačiarňou. Je samozrejme na vás, či pôjde o postavičku z filmu Star Wars, prekrásnu sýtočervenú ružu alebo vtipnú figúrku, dôležité je, aby darček vystihol to, čo má daná osoba rada.

7. Drobnosti, ktorými nikdy nič nepokazíte

Ak je váš rozpočet obmedzený, to neznamená, že váš darček nepoteší. Práve naopak! Aj drobnosti vedia vyčariť úsmev na tvári. Čo by ste povedali na sypaný čaj alebo čokoládu s venovaním? Nič nepokazíte ani kľúčenkou, kozmetickým balíčkom, vtipnou kuchynskou zásterou či nočnou košeľou so zábavným nápisom!