Ktorý darček je vhodný pre šéfa?

Blížia sa Vianoce alebo narodeniny vášho šéfa a vy hľadáte vhodný darček, ako svojho nadriadeného potešiť ale nemáte predstavu, čím ho zaujmete? V tomto článku dostanete pár tipov a zároveň vám poradíme, akým spôsobom sa dopracovať k čo najvhodnejšiemu darčeku.

Ako zamestnanec samozrejme nemáte žiadnu povinnosť vymýšľať akékoľvek darčeky pre šéfa, avšak ak už ste jeho blízky spolupracovník či asistent, je dobré si na svojho vedúceho spomenúť a vhodným spôsobom ho obdarovať.

Najlepší je dar, ktorý pri práci dotyčný využije alebo ho poteší ako napríklad pekné pero, fľaša kvalitného vína či kvalitný vreckový nôž. Darček pre šéfa sa musí dôkladne premyslieť, preto pri jeho voľbe by ste mali brať do úvahy faktory ako sú jeho vek , osobnosť, záľuby, ale aj národnosť. Najmä u cudzincov musíte byť opatrní pri výbere, aby ste sa nedotkli ich kultúry či zvyklostí (napríklad pre moslima je nevhodný darček alkohol, Ind bude nemilo prekvapený darčekom z hovädzej kože).

Treba byť taktiež opatrný pri výbere vtipných darčekov, pretože vedúci, ktorý mal v minulosti problém napríklad s alkoholom, asi ako vtipný darček nepojme tester alkoholu. Výber vhodného darčeka teda vyžaduje svojím spôsobom dávku empatie –skúste sa vcítiť do role obdarovaného a porozmýšľajte, ktorý darček by vás potešil a ktorý by sa vás mohol naopak dotknúť.

Originálny a zároveň praktický darček pre šéfa

Poteší vášho nadriadeného prakticky zameraný a užitočný darček ? Pretože z našej bohatej ponuky mu môžete zaobstarať napríklad hrnček s nápisom šéf má pravdu, alebo štýlové golfové perá, či set na víno vo fľaši, ktorý obsahuje vývrtku, nerezový uzatvárateľný lievik a krúžok na hrdlo fľaše.

Vtipný darček pre šéfa so zmyslom pre humor

Pokiaľ máte vedúceho, ktorý je doslova za každú srandu, máte veľké šťastie pretože možnosti pri výbere darčekov sa vám v tomto prípade zreteľne rozširujú. Odporúčame napríklad vtipný darček v podobe toaletného papiera s farebným motívom ŠÉF, tričko Pozor šéf alebo pokladničku za prehrešky v práci. To všetko nájdete na našom e-shope.

Darček podľa šéfových koníčkov

Venuje sa váš šéf vo voľnom čase pestovaniu rôznych rastlín? Prekvapte ho dizajnovou krabičkou so všetkým potrebným k vypestovaniu jeho obľúbenej rastliny. Medzi darčeky pre šéfa, ktorý rád cestuje, by nemala chýbať karta prežitia so zoznamom, v akých situáciách môže pomôcť. Počítačovým nadšencom darujte senzačnú USB myš v rôznych tvaroch a hodiť sa bude aj dizajnová chladiaca podložka pod notebook.

Pri výbere toho najvhodnejšieho darčeka je teda dobré poznať záľuby vášho šéfa, alebo jednoducho stačí zistiť, čo sa mu bude hodiť do jeho kancelárie. Môžete darovať len malú pozornosť alebo originálny darček, na ktorý sa len tak nezabúda. Držíme palce !