Ako vybrať darček pre priateľku?

Keď sa dvaja do seba zamilujú, je to vždy krásna rozprávka, ktorá je nezabudnuteľná. Či už hľadáte čím prekvapiť svoju priateľku po prvých pár dňoch chodenia, alebo spolu "randíte" už štvrtý rok, darček pre priateľku musí byť od srdca! Šperky a kvety vašej milej určite vyčaria úsmev na tvári, avšak do výberu darčeka pre ženu, ktorá je pre vás jedinečná, by ste mali pridať aj štipku nápaditosti!

Asi najlepší darček by bol ten, ktorý by v sebe skrýval kombináciu originality, maznavosti a romantiky. Ak sa vám to podarí, bude sa vo vašej náruči cítiť spokojne ako mačiatko a vy si môžete užívať ten pocit, že ste vybral taký darček pre priateľku, ktorý ju dokonale ohromil.

Bez ohľadu na to, či pre svoju milovanú vyberáte darček k narodeninám alebo jednoducho darček "len tak", musíte vyberať naozaj starostlivo. Nebudete predsa riskovať jej zlú náladu alebo dokonca v najhoršom prípade rozchod. Rovnako ako aj v iných prípadoch darčekov, určených pre ženu, aj tu platí, že čím menej bude darček praktický, tým lepšie. Najlepšie, ak nebude praktický vôbec.

Nebojte sa preto experimentovať. Roztomilým plyšovým medvedíkom svoju priateľku nepochybne potešíte. Prečo však nepustiť uzdu svojej fantázie a dopriať si niečo netradičné, čo bude slúžiť len a len jej alebo vašim spoločným hrám? Odvážnejší páni môžu siahnuť po sexi nočnej košieľke, ružových plyšových putách, či čokoláde na telo. Tí konzervatívnejší svoju drahú polovičku určite rozosmejú aj kuchynskou zásterou so sexy motívom sestričky, ktorá sa dá objednať priamo z nášho e-shopu. Aj sexy zástera má predsa šmrnc. Nehanbite sa tak obdarovať priateľku sexy netradičnými darčekmi, pretože najmä v partnerskom vzťahu sa nemusíte hanbiť za darčeky, ktoré sú trochu odvážne.

Romantika nadovšetko. Romantika je večná. Zamilovaným darčekom si ženu muži získavali takmer odpradávna. Či už teda siahnete po čomkoľvek, z čoho bude zrejmé, že vám na svojej priateľke stále záleží a že ju stále milujete, nemôžete šliapnuť vedľa. Platí to v prípade, keď ste spolu ako mesiac, tak tri roky. Čo tak raňajkový hrnček s motívom srdca alebo štvorlístok šťastia? Jediné, čo musíte urobiť, je zaliať špeciálny kompost v kvetináčiku vodou, zasadiť špeciálnu štvorlístkovú cibuľku a ďalej nechať pracovať matku prírodu. Náš široký sortiment darčekov vám umožní vybrať si ten pravý. Nemusíte sa ale báť ani takých, ktoré majú vtipné motívy. Darčeky majú predsa predovšetkým urobiť radosť. A tým skôr, ak sú to darčeky pre priateľku.

Maličkosti určite poteší každú ženu, najmä ak sú darované bez príležitosti. Ak však vyberáte darčeky pre priateľku určené na narodeniny alebo darčeky k výročiu, nešetrite a siahnite po niečom výnimočnom. Držíme palce pri výbere !