4 nápady na originálny darček

Patríte do veľkej skupinyľudí, ktorá vždy rieši rovnaké problémy pri zháňaní rôznych darčekov pre oslávenca či už sa jedná o darčeky k narodeninám alebo k inej príležitosti? Chodíte dlhé a dlhé hodiny po obchodných centrách a hľadáte niečo, čo vás zaujme a domnievate sa, že to bude aj vhodným darčekom pre dotyčného? Ak ste odpovedali kladne, potom práve pre vás sme si pripravili 4 nápady na originálny darček!

1. Adrenalínový zážitok

Máte vo svojom okolí kamarátov s dobrodružnou povahou? Čo keby ste dotyčnému urobili radosť a darovali mu poukážku na tandemový paragliding? Obdarovaný si rozhodne užije jedinečné plachtenie vzduchom a nezabudnuteľný pohľad na krajinu ! Zrýchlený tep a stúpajúci adrenalín bude zaručene vnímať každým kúskom svojho tela. Milovníkov rýchlych áut by zase určite potešila jazda v nadupanom lamborghini alebo ferrari. Výborný nápad na originálny adrenalínový darček je taktiež let vrtuľníkom, bungee jumping, streľba z rôznych druhov zbraní, výlet v bojovom tanku či jazda vo formuli. Originálnym darčekom, ktorý urobí veľkú radosť, sú jednoznačne adrenalínové zážitky pre mužov aj ženy.

2. Erotická hra

Dobrú erotickú hru môžeme určite zaradiť medzi jeden z originálnych darčekov. Erotické darčeky vedia výborným spôsobom okoreniť váš vzťah, pretože nevšedným intímnym zážitkom sa dá začať už pri predohre. Je to zábavný spôsob ako vyskúšať predohru inak ako ste zvyknutí. Na našom e-shope je dostupná napríklad Vášnivá hra milovanie alebo hra Sexperimenty, ktorá poteší nielen vás, ale aj vášho partnera.

3. Praktický a zároveň originálny darček

V niektorých prípadoch je vhodné vyberať darček, ktorý bude nielen originálny ale aj praktický. Veľmi praktické sú napríklad nožnice s laserovým lúčom, ktorý zaistí rovný strih. Alebo čo takto kúpiť nanopodložku do auta na zachytenie mobilu, okuliarov a podobných predmetov? Medzi praktické a originálne darčeky môžeme zaradiť aj sady na víno či rôzne druhy kvalitných pier ako napríklad golfové perá, ktoré si môžete objednať priamo z nášho e-shopu.

4. Spoločný zážitok

Originálny darček v podobe spoločného zážitku sa síce “minie“ hneď po jeho prežití, avšak spomienky z neho vo vás ostanú takmer v každom prípade navždy. Preto si ľudia spoločný zážitok častokrát vážia oveľa viac ako materiálne dary. Prečo si spolu nevyraziť na dobrodružný výlet spoznať novú destináciu alebo prečo sa nerozhodnúť pre pár dní dovolenky a užiť si tak more, pláž a slnko ? Dotyčný takýto darček stopercentne ocení ! Ak máte radi rovnakú hudbu, filmči divadelné predstavenia, skvelým nápadom bude kúpa lístkov a potom už stačí len jednoducho vyraziť do kina, na koncert, do divadla alebo na festival a užiť si tak tieto chvíle spoločne.

Pevne veríme, že sme vám dodali kúsok inšpirácie a vyberiete si ten najvhodnejší darček, ktorý bude originálny a budete mať z neho radosť ako vy, tak aj dotyčný.