Vtipný darček poteší a vyčaruje úsmev na tvári

S vtipným darčekom nikdy nič nepokazíte. Vyvolať smiech a radosť je to najlepšie čo môžete milovanej osobe darovať. Zabudnite na nudné darčeky bez nápadu. Vaši blízki si zaslúžia niečo extra. Rozosmejte osobu, na ktorej vám záleží vtipným a veselým darčekom. Vtipné darčeky, ktoré pobavia, sú najlepším spôsobom ako niekomu spríjemniť deň.

V našej ponuke nájdete množstvo zábavných darčekov, ktoré zaručene potešia a vyčaria úsmev na tvári. Čo napríklad antistresová muchotrávka, či antistresové prso ? Dotyčného určite poteší jednak vtipný výber, ale aj to, že tieto antistresové darčeky môže stláčať, hádzať si s nimi, navyše majú antistresové účinky a ešte pri tom aj posilní zápästie.

Ak si lámete hlavu nad tým, čo vymyslieť pre niekoho kto už má všetko, alebo sa pýtate partnera, čo chce kúpiť k narodeninám a odpoveď je veľmi často "nič", tak skúste raz naozaj kúpiť nič. Jednoducho mu darujte “NIČ“ v plechovke. V tomto prípade je však dobré mať pripravený ešte nejaký záložný darček.

O dobrú zábavu sa postará darček v podobe Drinkingglasses - pijúcich okuliarov. Je to ideálny darček nielen pre deti, ale aj dospelých. Užijete si veľa zábavy a budete okamžite stredobodom pozornosti na každej párty.

Ďalšími vtipnými darčekmi, ktoré vyčaria úsmev na tvári sú napríklad Vankúšik pizza, Zástera – Pozor chlap v kuchyni alebo falošné zuby v pohári. To všetko môžete nájsť na našom e-shope.

Čo v prípade ak priateľka chystá rozlúčkovú párty so slobodou? Urobte ju celú v sexuálnom podtóne. Nechajte z každého kúta dýchať zakázané. Formičky na ľad v tvare penisu, slamky penis XXL, či originálny držiak na gril urobia z rozlúčky so slobodou, ukážkovú párty. Zažite nezabudnuteľnú oslavu do poslednej bodky a buďte hrdý na to, že ste obdarovali trefným, vtipným a zaujímavým darčekom. Vaša priateľka bude určite šťastná, že ste zmenili jej dámsku jazdu na nezabudnuteľný a veselý zážitok a zaručene na túto párty nezabudne do konca života. Všetky tieto produkty nájdete v kategórií Erotické darčeky.

Pre páriky, ktoré majú rady zábavu a smiech sa u nás tiež nájde niečo. Obdarujte svojho milovaného vtipným darčekom. Nechajte do jeho oči zablúdiť úsmev a strávte spolu vo dvojici oslavu plnú smiechu a veselých iskier v očiach. Darujte si navzájom sexi zástery, či zvonček na sex, alebo drink. A čo tak merač sexu? Vtipných darčekov je naozaj veľa. Je len na Vás ktorý si vyberiete. Pamätajte však, vhodne zvoleným darčekom určite nič nepokazíte. Práve naopak. Urobíte z oslavy dokonalú párty na ktorú sa nezabúda.

Dúfame, že sme vám našim článkom pomohli rozšíriť vaše obzory, nápady, myšlienky a vyberiete si vhodný vtipný darček, ktorý bude automaticky čarovať úsmevy na tvárach. Prajeme príjemnú zábavu !

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie