Pozrite sa, ktoré darčeky sú vhodné pre dedka a babku

Zháňate darček pre dedka, pre babku alebo pre rovno oboch ? Máme pre vás pár tipov. Najlepšie darčeky sú také, ktorými sa trafíte do ich osobnosti, povahy a záľub, pretože dedko záhradkár asi nebude veľmi nadšený z DVD prehrávača a babička možno príliš neocení kuchárku s receptami pre molekulárnu kuchyňu.

Darčeky vhodné pre babku

Keď sa povie "babička", môže to pre niekoho znamenať žena krátko po päťdesiatke, zatiaľ čo pre iných je to staršia dáma po osemdesiatke ... Niekto vníma vlastnú mamičku vďaka deťom ako babičku, pre iných je babička svokra či susedka. Skrátka nie je babička ako babička a hľadáme teda tipy na darčeky pre ženy v “babičkovskom“ veku či už k narodeninám alebo k sviatku.

Mnoho ľudí tvrdí, že babka je osoba, pre ktorú sa vyberajú darčeky najhoršie. Je to hlave z toho dôvodu, že nepatria zrovna medzi milovníčky moderných vecí a práve preto si treba darček pre babku poriadne premyslieť, inak sa vám môže ľahko stať, že práve váš darček skončí niekde zastrčený v krabici. Snáď všetky ženy a tak samozrejme aj babky sú milovníčky čokolády. Čo napríklad exkluzívna čokoládová bonboniéra? Ako darček pre babku je jednoducho super. Možností však máte ale oveľa viac.

V našom e-shope na vás čaká celá rada skvelých darčekov pre babky. Čakajú na vás napríklad Omladzujúce hodiny, ktoré dokážu navodiť pocit mladnutia, pretože idú totižto dozadu. Babka sa ale určite poteší aj kozmetickému balíčku pre babičku, Kuchynskej zástere s nápisom – Tu velí babička alebo hrnčeku s názvom Super babička alebo báječná babička.

Darčeky vhodné pre dedka

Premýšľate akým darčekom tentoraz potešiť svojho dedka? Hľadáte inšpiráciu online? Náš internetový obchod pre vás pripravil celý rad tipov na darček pre dedka. Nájsť niečo, čo doma dedo ešte nemá, je niekedy vcelku zložité, avšak náš sortiment je naozaj široký, tak veríme, že u nás nájdete darček, ktorý vášmu dedkovi urobí naozaj radosť.

Ak je váš dedko vášnivý hubár, bude výbornou voľbou zaobstarať mu nový hubársky set priamo z nášho e-shopu, ktorý obsahuje košík, nožík v puzdre a nepremokavú čapicu. Ak zase trávi väčšinu času na záhrade, môžete sa poobzerať po záhradných nožniciach alebo dokonca po novej kosačke.

V našom internetovom obchode môžete zohnať aj darčeky ako Elektrickú baličku cigariet, alebo rôzne hrnčeky s nápismi – Super dedko, Hubár, Záhradkár či Myslivec (Poľovník). Vtipným darčekom pre dedka budú napríklad falošné zuby v pohári, ktoré na nočnom stolíku vyzerajú úplne presvedčivo a rozhodne vášho dedka rozosmejú.

Voľba vhodného darčeka pre babku a dedka býva častokrát zložitou záležitosťou, no veríme, že sme vám vo výbere aspoň trošku pomohli. Dúfame že váš darček poteší a vyčaruje úsmev nielen vám, ale aj babke s dedkom.