Potešte seba aj partnera erotickým darčekom

Tiež ste už niekedy uvažovali o tom, že by ste svojho drahého partnera alebo dobrého kamaráta obdarili niečím netradičným, čo má značný nádych erotiky? Nemusíte sa za to hanbiť ! Erotika dnes k životu skrátka patrí. Doba, kedy takéto erotické darčeky boli veľkým tabu, je už dávno preč. Erotické darčeky navyše v dnešnej dobe nutne neznamenajú, že by sme ich mali otvárať iba v dvojici s partnerom alebo v uzavretej skupine priateľov. Moderné erotické darčeky v sebe nesú dávku vtipu a humoru, preto sa nemusíme báť darovať ich pokojne niekomu pod stromček, ako vtipnú kultúrnu vložku.

Erotické darčeky ako doména žien?

Zaiste ste sa už dostali do situácie, kedy neviete, čím originálnym prekvapiť vášho partnera. Jedným z tipov na taký originálny darček môžu byť práve erotické darčeky. Najmä muži premýšľajú, čím ohromiť svoju priateľku alebo manželku a zároveň nedarovať nejakú novú žehličku alebo novú sadu utierok. Páni, verte tomu, že práve taká “ zbytočnosť“, ako je napríklad sexy nočná košieľka alebo Kuchynská zástera – Chyžná, Kuchynská zástera – Anjel rozhodne patrí do každej domácnosti. Navyše potom môžete čakať aj zaslúženú odmenu. Darček s erotickým nádychom je zároveň vhodný aj bez príležitostí a nemusí sa týkať len výročia alebo narodenín.

Erotické hry počas predohry

Nevšedným intímnym zážitkom sa dá začať už pri predohre. Je to zábavný spôsob ako vyskúšať predohru inak ako ste zvyknutí. Na našom e-shope je dostupná napríklad Vášnivá hra milovanie alebo hra Sexperimenty, ktorá poteší nielen vás, ale aj vášho partnera.

Intímna masáž

Ak nie ste na hry, môžete sa v rámci predohry potešiť erotickou masážou. Pri nej využijete kvalitný silikónový olej, ktorý si následne nájde uplatnenie aj pri zvlhčení. Touto príjemnou činnosťou si môžete spríjemniť nielen večer, ale aj začiatok nového dňa. Skvelou voľbou je lesklé lakované prestieradlo pre masáže s olejom.

Putá a bondage pomôcky

Zadivočiť si môžete aj trochu inak, s prvkami dominancie a submisie. Ak vás láka pocit absolútnej kontroly nad svojou drahou polovičkou, alebo naopak chcete nechať všetkému voľný priebeh a nechať sa ovládať, v tom prípade sú putá, masky a bičíky tým pravým darčekom na spestrenie. Z nášho e-shopu si môžete zadovážiť napríklad Plyšové putá ružové.

Erotické darčeky sú skrátka vhodnou príležitosťou byť originálny a zároveň vtipný. Nebojte sa tak skúsiť preskúmať doteraz neprebádané vody. Vtip a nadsázka sú predsa korením života.