5 tipov na nezabudnuteľný darček pre kolegu

Oslavuje váš kolega z práce narodeniny a vy stále neviete, akým nezabudnuteľným darčekom by ste mu urobili najväčšiu radosť? Inšpirujte sa v našom dnešnom príspevku. Pretože potešiť niekoho je veľmi ľahké, keď viete, ako na to.

1. Nezabudnuteľný adrenalínový darček

Vôbec najľahšie sa hľadajú darčeky pre nebojácnych milovníkov adrenalínu. Množstvo organizácií ponúka zážitkové poukazy a čo lepšieho môžete darovať ako práve nezabudnuteľný zážitok? Ak viete, že má váš kolega rád adrenalín a nebojí sa žiadnej výzvy, máte z čoho vyberať. Chcel by sa váš kolega previezť vo Ferrari alebo Porsche? Čo tak vyhliadkový let balónom ponad rodnou krajinou alebo zoskok padákom? Zamyslite sa, o čom váš kolega často hovorí a chopte sa každej príležitosti sprostredkovať mu jedinečný zážitok. Budete mať istotu, že mu urobíte naozajstnú radosť. Zakúpiť môžete aj spoločný darček, napríklad adrenalínové preteky alebo splavovanie rieky. Užite si akciu naplno a spoločne!

2. Nezabudnuteľný kultúrny darček

Je váš kolega pokojnejšej povahy a miesto adrenalínových zážitkov dáva prednosť kultúre? Lístky do divadla alebo do kina pre vás budú správnou voľbou. Zaobstarať mu môžete aj permanentku do obľúbeného kina alebo darčekový poukaz do kníhkupectva, ak viete, že je váš kolega vášnivý knihomoľ. Darujte praktické darčeky, ktoré potešia. Zájdite spoločne napríklad na výstavu, festival alebo koncert. Ak máte spoločného obľúbenca, potom bude vaše rozhodovanie o to jednoduchšie. Ak poznáte jeho vkus, môžete rovno kúpiť knihu jeho obľúbeného autora alebo CD jeho najobľúbenejšej kapely. Určite ho to poteší viac, ako tradičný darček v podobe čokoládovej bonboniéry.

3. Nezabudnuteľný gurmánsky zážitok

Ak si stále neviete rady, kam svojho kolegu pozvať, aby si s vami užil skvelý večer, potom ho skúste pozvať na veľmi dobrú večeru. Pre pánsku jazdu sú skvelým nápadom napríklad steak reštaurácie, kde môžete ochutnať skvelé "chlapské" jedlá a posedieť spoločne pri pivečku alebo pohári vína. Od veci určite nebude ani návšteva niektorého z tematických podnikov. Môže to byť napríklad byť krčma v stredovekom štýle alebo reštaurácia, kde vám objednávky budú rozvážať na malom vláčiku. Nájdite skrátka taký podnik, ktorý vášho kolegu zaujme na prvý pohľad a bude sa v ňom cítiť naozaj príjemne.

4. Nezabudnuteľný vtipný darček

Ak máte to šťastie a zdieľate kanceláriu s kolegom vtipkárom so skvelým zmyslom pre humor, potom nebude od veci, keď mu vymyslíte taký darček, ktorý sa postará o zábavu pre vás oboch. Čo napríklad nový pracovný hrnček s vtipným popisom alebo optickú USB myš Porsche alebo Ferrari? Ďalej môžete siahnuť po nejakom kancelárskom gadgete, ktorý sa bude skvele hodiť na pracovný stôl. Ak si obaja radi vychutnávate kanadské žartíky, môžete s nimi spojiť aj svoj darček. Nebojte sa byť kreatívny a nezabudnite do výberu darčeka zapojiť aj svojich ďalších kolegov, ktorí tiež určite radi pomôžu.

5. Nezabudnuteľný alko darček

V prípade, ak si váš kolega veľmi rád vychutná pohárik dobrého alkoholu, určite ho potešíte fľašou kvalitného vínka, rumu alebo whisky. S týmto nezabudnuteľným darčekom pre kolegu budú zaručene spokojné obe strany.

Veríme, že sme vás v týchto krátkych piatich tipoch dostatočne inšpirovali a pripravíte vášmu kolegovi darček, ktorý ho nielen poteší, ale dokonca života naň nezabudne. Veľa šťastia !