Originálne darčeky pod stromček

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy sa už nemôžete dočkať štedrého večera? Predtým však treba poupratovať celú domácnosť, nakúpiť potraviny a gazdinky začnú onedlho vypekať vianočné koláče. Ale pozor, nezabudli ste na niečo? Máte už pre vašich blízkych kúpené darčeky pod stromček?

Väčšina ľudí si nákup vianočných darčekov necháva na poslednú chvíľu, vôbec si kúpu darčekov nepremyslia a tak často kúpia aj to, čo by za normálnych okolností nikdy nekúpili. Je najvyšší čas začať myslieť na našich najbližších a zakúpiť im darček pod stromček. Ak neviete ako na to, tak my vám poradíme.

Každý človek je originál a tak si zaslúži originálny darček pod stromček. Originálne darčeky pod stromček by mali charakterizovať obdarovaného a preto v prvom rade myslite na jeho záľuby. Samozrejme iný darček je vhodný pre vašu polovičku a iný pre svokru alebo mamu.

Originálne darčeky pod stromček pre vašu polovičku

V prípade, že má vaša priateľka alebo manželka zmysel pre humor, tak určite je karikatúra veľmi originálny darček pod stromček. Ešte raz zdôrazňujeme, mala by mať zmysel pre humor, tak zaručujeme že ním svoju polovičku určite milo prekvapíte. Tento darček je vhodný aj pre manžela alebo priateľa. Takže ženy tentoraz zabudnite na vašu praktickosť a prekvapte svojho manžela či priateľa darčekom, ktorý určite nečaká. Takýto darček rozhodne nájdete v našej bohatej ponuke.

Darček pod stromček pre starých rodičov

Ak pravidelne kupujete darček pre vašich rodičov a často siahnete po knihe alebo papučiach, prekvapte ich tentoraz originálnym darčekom. Darček pre dedka môže byť úplne iný ako inokedy, napríklad vtipné tričko alebo fľaša dobrého vínka priamo pre dedka určite prekvapí. Samozrejme aj darček pre babičku môže byť zaujímavý a originálny. Kľudne to môže byť kozmetický balíček alebo tričko s nápisom najlepšia babička, taký darček nepotrebuje žiadne slová navyše.

Darčeky pod stromček pre deti

Všetky deti sú nevyspytateľné a niekedy dlho rozmýšľame čím ich prekvapiť pod stromčekom. My vám dáme tip na darčeky, ktoré určite v bežnom hračkárstve ani obchode nenájdete. Máte syna teenegera? Určite trávi pri počítači niekoľko hodín denne a tak ho naisto poteší originálny darček akým je bezdrôtová optická myš v dizajne terénneho auta alebo USB v tvare angličáka. Sú to darčeky, ktoré určite nečakal. Vhodným darčekom pre dcérku sa môže stať originálna teplá deka v netradičnom vyhotovení, či spinner vo farbe dúhy alebo USB v podobe farebného jednorožca. Zaujímavé darčeky pod stromček sú spoločenské hry, ktoré zaujmú nielen vaše deti, ale strávite pri nich mnoho zimných večerov spolu s nimi.

Tak už ste sa rozhodli? Dúfame, že našimi originálnymi tipmi sme vás aspoň trošku navnadili a pomohli sme vám v rozhodovaní pri kúpe darčekov pod stromček pre vašich blízkych. Verte, že najkrajšie darčeky čo potešia sú také, aké vaši blízky vôbec nečakali.