Tipy na romantické darčeky pre mužov i pre ženy

Počas roka je veľa príležitostí, kedy potrebujete obdarovať svojho partnera, či partnerku. Či sú to narodeniny, meniny, spoločné výročie, Valentín alebo Vianoce. Už ste kúpili pre svoju polovičku všetko čo potrebuje alebo po čom túži, a tak si lámete hlavu čo by to malo byť tentoraz? Veríme, že niekedy dochádzajú nápady pri voľbe darčeka, ale romantický darček by mohol byť to, čo hľadáte. Preto vám chceme dať tipy na romantické darčeky pre mužov aj pre ženy.

Ak chcete prekvapiť svoju polovičku, tak určite vyberajte romantické darčeky. Veď každý človek je vo svojom vnútri romatik.

Tipy na romantické darčeky pre mužov

Muži často nedávajú najavo že sú romantické duše, možno aj ten váš sa robí, že romantika nie je nič pre chlapov. Ale garantujeme vám, že ak vyberiete romantické darčeky pre mužov určite nebudú proti. Ak chcete potešiť svojho drahého naozaj maličkým darčekom, tal zvoľte to, čo naozaj vždy poteší. Máme na mysli sladkosť. Buďte aspoň trošku nápadité a zvoľte zaujímavé a originálne sladkosti z našej ponuky. Či vyberiete sladkú člokoládu alebo bonboniéru, nechávame na vás.

Chcete, aby váš drahý bol stále s vami aj keď musíte odcestovať? Venujte mu prívesok pre zaľúbených alebo kľúčenku pre zamilovaných. Rozdeľte srdiečko na dve polovice, jednu darujte svojmu drahému a druhú si nechajte pre seba. Tento darček vám vždy pripomenie svojho drahého vždy, keď budete smutná.

Dokonalým prekvapením vášho manžela, či priateľa by bola aj spoločenská hra pre dvoch. Takýmto darčekom totiž potešíte každého muža a zabijete dve muchy jednou ranou. Darujete pekný romantický darček a zároveň si spríjemníte spoločné chvíle s vaším drahým.

Tipy na romantické darčeky pre ženy

Hľadáte darček pre vašu priateľku, či manželku? Ponúkame vám pár tipov na romantické darčeky pre ženy. Každá žena sa poteší, keď jej priateľ, či manžel navarí slávnostnú večeru. Urobte si romantický večer a doprajte si so svojou polovičkou večeru pri sviečkach. Aby táto večera mala romantický nádych skúste namiesto obyčajných cestovín uvariť cestoviny v tvare srdiečok a ozdobte stôl peknými sviečkami a slávnostným porcelánom s pohárom dobrého vína. Takémuto darčeku žiadna žena neodolá.

Po romantickej večeri je čas na intímne chvíle strávené vo dvojici. Darujte svojej drahej neodolateľnú romantickú košieľku, veď každá žena chce byť zvodná pre svojho drahého a určite sa tomuto darčeku poteší.

Inšpirovali sme vás a vybrali ste si? Že nie? Nevadí, ani sme to nemali v úmysle. Chceli sme vám dať iba tipy na romantické darčeky pre mužov i pre ženy. Verte, že každý darček poteší milovaného, keď je darovaný zo srdca a z lásky.