Lacné darčeky pod stromček pre deti

Vianoce sú obdobím, kedy všetky deti sa tešia na darčeky, ktoré im donesie Ježiško. My rodičia často bezradne stojíme v obchode a máme hlavu plnú starostí, aký darček by urobil nášmu dieťaťu najväčšiu radosť.

Verte, že najväčšiu radosť deťom nespravia darčeky, ktoré stoja niekoľko desiatok eur. Každé dieťa najviac potešia aj lacné darčeky, ktoré od vás nečaká. Pretože keď deti vedia, že si pod stromčekom nájdu bábiku alebo autíčko určite sa potešia, ale nebude to radosť plná prekvapenia. My vám týmto ponúkame pár tipov na lacné darčeky pod stromček pre deti.

Lacné darčeky pod stromček pre všetky deti

Zimné večere sú veľmi dlhé a poznáte to vaše deti sú zatvorené vo svojich izbách pri počítači a spoločne strávený večer v kruhu rodiny je nenávratne preč. Vianočné sviatky sú o tom, že ich rodina trávi spolu. Preto zaujímavým riešením sú lacné darčeky v podobe spoločenskej hry, a tak zabijete dve muchy jednou ranou. Potešíte svoje deti a postaráte sa o to, že strávite spoločný večer všetci spolu.

Máte doma malých športovcov? Čo tak im kúpiť darček, na ktorý budú právom hrdí. Bude im pripomínať, že to čo robia robia naozaj dobre. Nájdete u nás lacné darčeky pre hokejistu, futbalistu a iných športovcov alebo pohár pre víťaza, ktorý poteší naozaj každé dieťa.

Bojí sa vaše dieťa večer zaspávať samé vo svojej izbe? Mysleli sme naň a preto vám ponúkame projektor nočnej oblohy, vďaka ktorému vaše dieťa nebude mať čas báť sa. Pomocou neho sa mu bude premietať na steny nočná obloha a bude mať z toho poriadny zážitok. Je to ideálny a lacný darček pre najmenších. Zaujímavým darčekom sú malinké vysielačky, ktoré naozaj fungujú a tak vás dieťa v noci k sebe privolá, keď vás bude potrebovať.

Lacné darčeky pod stromček pre teenegerov

Niekedy je veľmi tažké kúpiť lacné darčeky pod stromček pre násťročných. Nič im nie je dobré a trafiť sa do ich vkusu je naozaj náročné. Často sa ich potom pýtame, čo by si priali pod stromček a tak je prekvapenie fuč. Skúste však vybrať z našej ponuky originálne lacné darčeky pod stromček pre vašich teenegerov a určite ich prekvapíte. Takéto zaujímavé darčeky pre deti nikde inde nenájdete. Voľba môže byť veľmi jednoduchá. Každé dieťa v takomto veku už má notebook a tak mu naň kúpte z našej ponuky nejakú vychytávku. Či už to bude optická myš či USB zaujímavého tvaru necháme na vás.

Ak by ste predsa len chceli kúpiť praktické lacné darčeky pod stromček, určite deti potešíte originálnym mini retro rádiom z našej ponuky, ktoré naozaj funguje a dokonale ozdobí detskú izbu vášho dieťaťa. Zaujímavým darčekom môže byť aj neviditeľná polička na knihy, ktorá zaujme aj jeho kamarátov.

Poznáte seriál Hra o tróny? Že nie? Vaše deti ho určite poznajú a preto vyberte zaujímavú kľúčenku z našej ponuky. Ide o pohyblivú figúrku, kompatibilnú so stavebnicou LEGO. Sú to ideálne a lacné darčeky pod stromček, pre všetkých fanúšikov tohto seriálu.

Či ste sa rozhodli pre tú alebo onú hračku, sme radi, že sme vám aspoň trošku uľahčili výber darčeka pre vaše dieťa. Ak nie, tak dúfame, že sme vás našim výberom aspoň trošku inšpirovali. Verte, že nezáleží koľko darček stojí, ale že je darovaný z lásky.