Valentínske darčeky pre ženy a tiež pre mužov

Sviatok svätého Valentína sa nezadržateľne blíži a vy opäť rozmýšľate čím prekvapiť svoju polovičku. Aj keď v minulosti sa tento sviatok neslávil, v súčasnosti takmer všetci zamilovaní a milujúci slávia sviatok svätého Valentína veľmi radi. Nemusíte určite kupovať honosné darčeky, ide hlavne o to, aby ste strávili tento deň spolu vo dvojici a malá pozornosť v podobe osobného darčeka určite príde vhod.

Valentínske darčeky pre ženy

Každá žena sa poteší kytici obľúbených kvetov a je to určite jeden z najočakávanejších valentínskych darčekov. Samozrejme k tomu pozvanie na príjemnú večeru pre dvoch je tým pravým orechovým. Klasickým pravidlom na valentínske darčeky pre ženy sú šperky. Tie nikdy neurazia a urobia radosť každej žene. Nemusia to byť smaragdy, či diamanty aj maličký šperk z lásky poteší ktorúkoľvek ženu.

Ženy obľubujú sladké a preto skúste obdarovať svoju milovanú manželku či priateľku na Valentína sladkým darčekom v podobe čokolády alebo bonboniéry. Takým darčekom ich naisto neurazíte.

Valentínske darčeky pre ženy by mali byť romantické a intímne, preto ak chcete predsa len niečo vašej drahej kúpiť, odporúčame darček v podobe sexy spodnej bielizne, pretože práve na Valentína sa spodná bielizeň hodí viac ako inokedy. Nebojte sa kúpiť aj odvážnejší kúsok. Ak vaša milovaná má zmysel pre humor, tak ju určite potešia sexy nohavičky s humorným podtextom. Isto sa neurazí, skôr ju to poteší a s radosťou ich bude nosiť aj inokedy ako len na Valentína.

Valentínske darčeky pre mužov

Patrí sa, aby aj ženy obdarovali na Valentína svojho manžela, či priateľa nejakou drobnosťou. Samozrejme je to o to ťažšie, že Valentín je romantický sviatok a tak vybrať správne valentínske darčeky pre silných chlapov je pomerne zložité.

Ak vás na valentínsku večeru pozýva zvyčajne manžel, či priateľ, skúste ho predbehnúť a pozvite ho vy. Po večeri si môžete dopriať spoločný relax v podobe súkromného wellnessu vo vašej kúpeľni pri sviečkach, prípadne masáž vo dvojici. V našej ponuke valentínskych darčekov máme aj spoločenské hry pre dvoch dospelých, ktoré sú na takýto večer priam stvorené. Možno vďaka takejto hre bude vaša valentínska noc plná vášne a erotiky.

Klasikou, ktorá nesklame sú určite boxerky s humornou potlačou, ktoré sa najčastejšie darúvajú ako valentínske darčeky pre mužov. Ak ste ešte svojmu manželovi, či priateľovi nikdy nedarovali takýto darček, tak to určite vyskúšajte. Stojí to za to! Drobnosťou ktorou môžete obdarovať vašu polovičku je hrnček s motívom. Určite sa stane najobľúbenejším a každé ráno pri pití kávy mu hrnček pripomenie, od koho ho dostal.

Nech už si vyberiete akýkoľvek darček, nezáleží koľko ste doňho investovali. Úplne stačí, keď deň svätého Valentína strávite spoločne s milovanou osobou a to nenahradíte žiadnym darčekom. V porovnaní s iným sviatkom tento deň určite strávte vo dvojici.