Tipy na Valentínsky darček nie len pre ženu a muža

Krásny vianočný čas nám už uplynul a prichádza sviatok všetkých zamilovaných. Áno, myslíme sviatok sv. Valentína, kedy sa 14.2. obdarovávajú nie len všetci zaľúbení, ale aj všetci, ktorých máme radi. Obdarovať totiž môžeme aj svojich rodičov, súrodencov, kolegov, kolegyne, priateľov a podobne.

Prinášame vám pár tipov na darčeky k sviatku sv. Valentína, ktorými môžete obdarovať nie len svoje polovičky, ale aj rodinu či priateľov. Veríme, že vám týmto uľahčíme rozhodovanie a že darčekom vyčaríte obdarovanému široký úsmev na tvári.

Tipy na darček pre partnerku alebo partnera


Retiazka na krk v tvare srdiečka je ideálnym darčekom na Valentína pre vašu priateľku. Sami sa presvedčte, že je naozaj krásna:

Lyžička z lásky ma veľmi pekný dizajn. Je to vhodný a praktický darček tak pre partnera ako aj pre partnerku.

•Osuška - Perfektný muž, je ideálnym darčekom pre priateľa alebo manžela so zmyslom pre humor. Vyzerá naozaj vtipne. ​

•Darčekový set horúcich lávových kameňov je vynikajúci darček pre oboch, pretože si vďaka nim viete navzájom, so svojím partnerom, spríjemniť spoločné strávené chvíle. Set vyzerá veľmi lákavo.

Podprsenka z cukríkov je tiež skvelý darček, ktorý si užijú obaja z dvojice. Muž možno trošku viac, ale keďže je sviatok sv. Valentína, prečo mu neurobiť radosť a nespríjemniť si romantický večer. Pozrite, ako dobre vyzerá toto sladké pokušenie:

Tipy na darček pre rodinu a priateľov


•čokoláda s výnimočným textom pre mamu, kamarátku alebo babičku je veľmi milý darček, ktorý vašich blízkych určite poteší a nič ním nepokazíte. Stačí si iba vybrať z veľkého množstva:

•stojan na prstene v tvare mačky. Roztomilá mačička na prstienky je dostatočne malá, aby zbytočne nezaberala miesto a zároveň veľmi praktická.

•tak ako čokoládu, môžete darovať vašej rodine alebo priateľom aj napríklad: darčekové lyžičky, hrnčeky, perá alebo tričká s rozličnými zábavnými nápismi.

Dúfam, že sme vám pomohli s výberom a inšpiráciou na kúpu darčeka. Valentínske darčeky sú pekným gestom toho, že vám na niekom záleží a má zmysel prejavovať mu lásku. Zamilované darčeky však nemusíte dávať iba počas sviatku sv. Valentína, ale môžete svojho partnera, rodinu alebo priateľov obdarovať kedykoľvek počas roka.