Tipy na darčeky pre učiteľa alebo učiteľku

Koniec školského roka sa nám už blíži. Tešia sa na neho tak žiaci ako aj učitelia. Treba uznať, že vychovávatelia a učitelia to vôbec nemajú jednoduché. Musia zvládať plné triedy energiou nabitých detí alebo niekedy nemálo drzých tínedžerov. Zaslúžia si preto, na konci školského roka, malú odmenu a pozornosť za svoju snahu a informácie, ktoré sa snažia vštiepiť do detí.

Týmto článkom prinášame tipy všetkým, ktorí chcú vyjadriť poďakovanie svojím učiteľom a učiteľkám za ich celoročnú prácu a trpezlivosť.

Veľmi pekný darček, ktorý aj dlho vydrží je hrnček, ktorým si môže učiteľ alebo učiteľka spríjemniť svoje voľné chvíle popíjaním čaju alebo kávy. Pohár s vtipnou potlačou bude netradičným darček tak pre pána učiteľa ako aj pre pani učiteľku.
Odporúčame: Hrnček – Učiteľ alebo Hrnček – Učiteľky.

Zvládnutie školského roka si vyžaduje veľa energie, ktorú treba znovu načerpať. Preto môžeš svojmu pánovi učiteľovi alebo učiteľke venovať originálnu plechovku s energetickým nápojom.
Odporúčame: Energetický nápoj pre učiteľku alebo Energetický nápoj pre učiteľa.

Ak sa bojíš, že by sa tvojmu učiteľovi nepáčil žiaden netradičný a vtipný darček, tak môžeš zvoliť klasiku. Výbornou čokoládou nikdy nič nepokazíš. Podľa štatistík je čokoláda jeden z najobľúbenejších darčekov.
Odporúčame: Čokoláda pre učiteľku alebo Čokoláda – Ďakujem pán učiteľ.

Veľmi milý darček, ktorý je zároveň balzam na dušu a ľudia po ňom siahnu kvôli zahriatiu, relaxu alebo len tak pre dobrú chuť je čaj. Je to niečo ako dobrá čokoláda. Vždy poteší a nikdy nesklame.
Odporúčame: Čaj pre učiteľku

Výborným darčekom pre pani učiteľku na konci školského roka je aj Minimedík pre učiteľku. Med s čerstvými višňami predstavuje zdravú potravinu a má veľmi zaujímavú chuť.

Veríme, že vám naše tipy pomohli vybrať ten správny darček a potešíte ním osobu, ktorá s vami strávila veľa času počas celého školského roka.