Darčekové predmety s motívom Game of Thrones

Pripomenú vám najobľúbenejší seriál všetkých dôb. Hra o tróny je na svojom konci. Hltali ste aj vy posledné minúty záverečnej ôsmej série a boli napätí, kto nakoniec zasadne na Železný trón? Či už slávny fantazijný seriál Game of Thrones dopadol podľa vašich predstáv, alebo ste z neho sklamaní, môžete si ho pripomínať i naďalej. Tento najobľúbenejší seriál budete mať stále na očiach, vďaka tematickým darčekovým predmetom.

Tip na darček pre fanúšikov Hry o tróny: Praktické predmety s motívom seriálu

Kto by na začiatku 1. série Hry o tróny povedal, že pôjde o najslávnejší seriál všetkých dôb a že sa z bezmenných hercov stanú celebrity svetového formátu? Game of Thrones je fenomén dnešnej doby a istotne na neho budete i veľmi dlho spomínať. A to aj napriek tomu, že neskončil tak, ako si mnohí z vás želali.
Ak aj vy patríte k fanúšikom Hry o tróny, môžete si tento seriál pripomínať stále a stále. Kúpte si do svojej fanúšikovskej zbierky predmety s motívom Game of Thrones, ktorými môžete obdarovať i ďalšie, podobne naladené, duše.

Fandili ste Starkom? Nemôžu vám chýbať tieto tematické veci. Verní sledovatelia Hry o tróny ocenia napríklad praktickú peňaženku s motívom rodu Starkov. Táto čierna látková peňaženka, ktorá obsahuje tiež vrecko na mince alebo kreditné karty, sa vám hravo zmestí do menšej tašky a aj do vrecka na nohaviciach.

Ak ste v boji o Železný trón boli naklonení práve rodu Starkov, určite vás poteší zinkový prívesok tohto rodu. Tento prívesok si môžete pripnúť na kľúče alebo tašku. Vďaka tomu každý pozná, že patríte ku skalným priaznivcom Game of Thrones.

Máte chuť na kávu, čaj alebo niečo ostrejšie?

Predmety s motívom Game of Thrones si môžete kúpiť iba tak, sami pre seba. Sú tiež vhodným darčekom k meninám či narodeninám. Urobí radosť každému fanúšikovi a to mužovi aj žene. Úsmev na tvári im určite vykúzli darčekový set Game of Thrones, ktorý obsahuje keramický hrnček, tácku a prívesok.

Fanúšikov Hry o tróny skúste obdarovať tiež praktickým hrnčekom na kávu s viečkom alebo keramickou šálkou s potlačou ich obľúbeného seriálového hrdinu. Pokiaľ o obdarovávanom viete, že má rád niečo ostrejšieho, zásahom do čierneho by mohli byť panáky a korbel s motívom Game of Thrones.

Veľmi pekným darčekom sú aj ďalšie predmety s motívom Game of Thrones. Napríklad USB flash disk v tvare postáv z Hry o tróny alebo tematická kartová či spoločenská hra.