Čím potešiť mamičku na Deň matiek

Čím potešiť mamičku na Deň matiek? Originálnym darčekom

V polovici mája oslavujú sviatok všetky naše mamičky. Deň matiek pripadá na 12. mája. Práve v tento deň máme možnosť poďakovať im za ich lásku, nehu, starostlivosť a obetavosť. Darujte aj vy svojej mamičke originálny darček, ktorý ju zahreje pri srdci. To, že svoju mamu milujete, jej dávajte najavo nie len 12. mája, ale aj v priebehu celého roka.

Tipy na darček pre mamičku: Originálna kvetina

Viete, čo má vaša mamička rada? Urobte jej tým radosť, nie len na Deň matiek 12. mája, ale ktorýkoľvek deň v roku. Lásku jej skúste vyjadriť predovšetkým kvetinou, ktorá urobí radosť každej žene. Nemusíte ihneď utekať do kvetinárstva po kyticu ruží. Kúpte svojej mamičke niečo omnoho originálnejšie.

Úsmev na tvári jej vyčarí napríklad štvorlístok šťastia, ktorý si sama vypestuje. Pokiaľ vaša mamička zbožňuje kávu, venujte jej špeciálnu sadu, vďaka ktorej si v kvetináči vypestuje rastlinu kávovníka.

Ruža z Jericha: Magický darček pre všetky matky

Miluje vaša mamička záhady? V tom prípade bude tou správnou voľbou Ruža z Jericha, ktorá odporuje všetkým zákonom prírody. Stačí, keď dáte túto suchú rastlinu do misky s vodou. Behom 24 hodín sa rozvinie, ozelenie a začne nádherne korenisto voňať. Potom ju nechajte uschnúť – jej proces oživovania môžete skúšať znova a znova.

Láska k mame? Vyjadrite ju pomocou nápisu

To, že svoju matku milujete, jej nemusíte iba hovoriť. Venujte jej originálny darček s nápisom, ktorý jej bude vašu lásku pripomínať deň čo deň. Vašu mamu poteší napríklad keramický hrnček s nápisom Najlepšia mamička. Skvelým darčekom je aj zlatá soška hollywoodskeho Oskara alebo Sypaný čaj s rovnakým nápisom.

Pripite si s mamičkou na zdravie: Niečím ostrejším

Na Deň matiek, iba tak alebo k meninám či narodeninám. Vašu mamičku určite poteší aj Sviatočná medovina. Vybrať pre ňu môžete tiež darčekové biele alebo červené víno. Všetky tieto fľaše, s vynikajúcim obsahom, majú krásne venovanie na etikete, ktoré vašu mamičku zohreje pri srdci.