Darček k zásnubám

Zasnúbila sa vám najlepšia kamarátka alebo kamarát a vy rozmýšľate, či je darček k tejto príležitosti potrebný alebo nie? Bežne sa k zásnubám darčeky nedávajú, ale o to viac potešíte čerstvo zasnúbených. Neočakávané darčeky sú totiž tie najlepšie.

Či už im chcete darovať spoločný darček alebo jednotlivo, tak buďte kreatívny a popremýšľajte, čo by ich potešilo. Aké majú spoločné aktivity, záľuby? Čo má rád každý zvlášť?

Môžete zvoliť vtipný darček, ktorý ich vždy rozosmeje. Osobný darček, ktorý im vás vždy pripomenie. Spoločný darček, pre oboch, ktorý si spoločne budú užívať. Možností je naozaj veľmi veľa, takže sa nebojte a zariskujte.

Potrebujete sa inšpirovať? Na www.adarceky.sk nájdete množstvo skvelých darčekov.

K tejto príležitosti napríklad odporúčame:

Kreslený vtip na objednávku
Vtip na objednávku je konkrétny kreslený vtip na základe vášho zadania. Darujte úplne výnimočný a originálny darček, napríklad aj vlastné vtipné blahoželanie. Každý vtip je úplne nový, originálny a nikde inde nepoužitý. Je vytvorený priamo na základe vášho zadania, aby potešil obdarovaného.

Pre šťastie – hrnček
Originálny hrnček pre šťastie, vďaka ktorému si na vás vaša kamarátka alebo kamarát vždy rád spomenie.

Soľnička a korenička srdiečko
Malý set pre všetky zamilované páry. Roztomilý a praktický darček do kuchyne.

Vypínač – soľ a korenie
Je váš čerstvo zasnúbený kamarát elektrikár alebo domáci kutil? Tak ho určite rozosmeje tento moderný doplnok do jeho plánovanej, spoločnej domácnosti. Vyberie si medzi soľou a korením stlačením jedného tlačidla.

Veľká kniha vtipov – Petr Urban
Darujte im napríklad aj veľkú knihu vtipov, aby sa spolu mohli dobre zasmiať.

Hra Kamasutra
Kamasutra je bibliou sexu a táto hra je jej zábavnou verziou. Obsahuje desiatky odvážnych úloh na hracích kartách, desiatky kariet s erotickými polohami, sexy fotky a ďalšie zábavné bonusy.

Spoločenská párty hra Nimble
Spoločenská hra Nimble je postrehová párty hra s veľmi jednoduchými pravidlami. Je to svižná hra plná prekvapení.

Horúce kamene – darčekový set
Doprajte im horúce kamene, aby mohli zažiť príjemnú masáž lávovými kameňmi u seba doma. Masážne lávové kamene stačí nahriať v horúcej vode a potom ich prikladať na rôzne časti tela. Teplo, ktoré sa rozleje po tele, je nie len príjemné a ukľudňujúce, ale prinesie tiež úľavu unaveným svalom a odplaví nahromadený stres.