Vyberáme darček pre mamu na Deň matiek

Okrem toho, že máj je lásky čas, v tomto mesiaci slávia významný sviatok aj naše milované mamičky. Chcete svoju mamu niečím milým potešiť? Neviete si rady s výberom vhodného darčeka pre mamu? Nezúfajte. Poradíme vám nájsť darček, ktorý jej vyčaruje úsmev na tvári.

Vybrať darček nie je až také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Pokiaľ nemáte ani páru, čo by vašu maminku mohlo potešiť, najlepšie je siahnuť po drobnosti, ktorou nič nepokazíte. V tomto článku sme vybrali niektoré kategórie darčekov, ktorými sa môžete inšpirovať:

1. Čaje a hrnčeky

Kto nemá rád chvíľky oddychu pri šálke teplého a kvalitného čaju? Doprajte ich aj svojej mamičke. Zakúpte jej čaj, no nie len taký obyčajný. Na našom e-shope kúpite Čaj pre mamu alebo Čaj k sviatku v originálnej fľaši s venovaním, ktorý nielen skvele vypadá, ale aj chutí. A čo tak jej k nej zakúpiť aj hrnček? S motívom sviatku matiek sú v ponuke napríklad hrnčeky s venovaním Hrnček- Maminke a pre každú super mamu Hrnček-Super mama. Ak sa vám klišé nápisov veľmi nepozdáva, podarujte jej elegantný hrnček s prsteňom namiesto uška a kamienkom známej značky Swarovski. Strieborný hrnček Swarvski vám príde zabalený v luxusnom balení.

2. Čokolády

Dokonca ani čokoláda nemusí byť len bežnou otrepanou pozornosťou zakúpenou na poslednú chvíľu. Siahnite po jedinečnej čokoláde Najlepšia maminka a povedzte jej ňou to, čo jej možno bežne nehovoríte. Obľúbené sú aj Pralinky báječnej maminke plnené wisky náplňou. Mňam mňam. Veď ktorá žena pohrdne lahodnou čokoládu?

3. Kozmetika ako darček

Ženy. Tie kozmetiky nikdy nemajú dosť. Obľubuje aj vaša matka rôzne krémy, mydlá a sprchové gély? Ďalej ani nehľadajte. Kúpte jej kozmetiku z našej ponuky. Skvelou voľbou môže byť Kozmetický balíček Levanduľa, Sprchový gél Víno, Kozmetický balíček pre maminku a Sprchový gél Provence. Krásne voňavé gély, šetrné k pokožke sú darčekom, ktorý neostane len tak na poličke, ale nájde svoje využitie.

4. Relaxačné darčeky

Tak ako každá mama, iste aj tá vaša sa od rána nezastaví. Varí, pečie, upratuje a častokrát zabúda na oddych. Práve preto doprajte svojej matke relaxáciu a lepší spánok. Pokiaľ nie je z tých, ktoré chodievajú na masáže a do welness centier, relax jej navoďte darčekmi ako sú napríklad Horúce relaxačné kamene. Tie jej môžu uľaviť od chronickej bolesti chrbta, lepšie prekrviť časti tela a dopriať relaxáciu v teple domova každý deň.

Tak vidíte, skvelý darček, ktorý zahreje pri srdci nemusí byť ani príliš veľký a ani stáť majland. Stačí malá drobnosť, ktorá vyčarí úsmev a poteší. Bez ohľadu na to, čo vyberiete, vaša mama určite ocení, že ste si na ňu v tento sviatok spomenuli. Tak čo, máte vybraté?