Tieto darčeky k výročiu potešia najviac

Výročie svadby alebo výročie začiatku vášho vzťahu je deň, na ktorý určite nesmiete zabudnúť. Nezabudnúť je jedna vec, no druhá je, že vašu polovičku by ste určite mali niečím prekvapiť. Neviete ale ako? Kúpte jej skvelý a originálny darček, ktorým jej nielen pripomeniete že ju máte radi, ale aj vyčaríte úsmev na perách.

Pokiaľ sa vám zdá, že kvety sú už klišé alebo jej kvety kupujete aj v bežný deň, inšpirujte sa nasledujúcimi kategóriami tých najlepších darčekov.

Retiazka na výročie

Nie je tajomstvom, že ženy šperky milujú. No ak nám neveríte, presvedčte sa o tom na vlastnej koži. Darujte svojej drahej polovičke Náhrdelník tri srdiečka striebornej farby alebo v zlatej farbe Mini srdiečko na retiazke. Týmito romantickými darčekmi určite nič nepokazíte.

Erotický darček poteší vás oboch :)

Ste so svojou láskou už dobrých 10 rokov a začínate vo vzťahu cítiť nudu? Teraz je ten správny čas váš vzťah trochu okoreniť. Spestrite si nielen noc vášho výročia erotickou hrou Sladké hračky, použite Plyšové putá ružové alebo si oslaďte noc Čokoládou na telo, na ktorej si pochutnáte priamo z tela vášho partnera alebo partnerky.

Spodná bielizeň

Kúpili ste už niekedy svojej priateľke alebo manželke k výročiu sexy spodnú bielizeň? Nie? Tak to rýchlo zmeňte. Na výročie ju môžete obdarovať Sexy košieľkou- Sarra. A ak chcete aby v nej bola doslova na zjedenie, podarujte jej Sladké nohavičky a Podprsenku z cukríkov. Každý z vás určite mal rád obľúbené okrúhle cukríky na šnúrke vo forme náramku alebo náhrdelníka. Tak táto košieľka je vyrobená presne z tých istých cukríkov. A čo váš muž? Nohavičky podobného typu máme aj pre pánov, kúpte mu Sladké slipy.

Prívesok

Ak chcete podarovať svojej priateľke alebo priatelovi darček, na ktorý si spomenie vždy keď sa naň pozrie, určite by ste mali porozmýšľať nad kúpou prívesku. Prívesok Love you s nápisom Love you (Milujem ťa) je veľmi romantické gesto, ktorým dávate najavo sebe a aj ľuďom okolo vás, že vy dvaja patríte jeden k druhému a tvoríte jeden celok. Ďalším krásnym a obľúbeným darčekom je aj kľučenka Prívesky srdiečka.

Darčeky pre spríjemnenie spoločných chvíľ

Spríjemnite si spoločné chvíle strávené s vašim partnerom alebo partnerkou v deň vášho výročia. Vychutnajte si romantiku a nalejte si pohárik Sviatočnej medoviny z lásky, alebo si otvorte Fľašu vína z uteráku v originálnom balení, teda v uteráku. Ide o imitáciu francúzskeho vína z roku 1897. Tak kedy inokedy si ho otvoriť ak nie na výročie?

K romantickej atmosfére neoddeliteľne patria aj sviečky. Ak máte radi originalitu, kúpte Sviečky na víno, ktoré vypadajú ako korok. Stačí ich len vložiť do otvorenej fľaše vína a zapáliť. Okrem sviečok, vína a vás dvoch už chýba len čokoláda. So Srdiečkovým fondue si pripravíte horúcu čokoládu, do ktorej si môžete namáčať kúsky obľúbeného ovocia.

Vaša polovička si na výročie určite niečo zaslúži. Vyjadriť jej, že ju máte radi môžete rôznymi spôsobmi. Ponuka je veľká, stačí si len vybrať.