Tipy na svadobné dary

Chystáte sa na svadbu a chcete novomanželom darovať niečo zábavné, čo by oživilo rozbaľovanie kopy praktických darov?

Tradícia nepustí. Ste pozvaný na svadbu svojich známych, ale iba obyčajná účasť nestačí. Na svadbu sa patrí prísť aj s vhodným darčekom. Väčšina novomanželov má v dnešnej dobe zoznam praktických vecí, ktoré potrebujú do svojej novej spoločnej domácnosti. Vy už ale viete, že na vás nezostane voľný žiaden „zodpovedný dar“, takže sa rozhodnete darovať niečo originálne a bláznivé. Ale čo by to tak mohlo byť?

V tomto článku nájdete niekoľko tipov na originálne a vtipné svadobné dary.

Spoločenská hra Cesta manželstvom zabezpečí zábavu celej rodine. Novomanželia si tu si tu môžu nanečisto vyskúšať úlohy, ktorým sa v manželstve nevyhnú. Hra má 2 varianty. Jedna je pre pár a druhá je pre celú rodinu. Pointou tejto hry nie je tak jej dokončenie, ale zábava.

Obojstranne potlačená Obliečka na vankúšik - Áno miláčik, je veľmi praktický doplnok do spálne novomanželov. Originálny a vtipný návlek na vankúš, ktorý napovie, aká noc bude novomanželov čakať. Ak by sa vám nechcelo kupovať iba obliečky, ale rovno celý vankúš s takouto tematikou. Tak vrelo odporúčame Vankúš – Áno – Nie.

Nenahraditeľným pomocníkom v domácnosti novomanželov sa môže stať aj Valček Dohováradlo. Je to vtipný a všestranný pomocník. Pokiaľ by nebolo nutné dohovárať manželovi „s dôrazom“, tak sa valček môže využiť aj na pečenie.

Ak by ste predsa len chceli niečo klasickejšie, ale stále originálne. Tak odporúčame Svadobné poháre – ženích, nevesta. Poháre sú v krásnom darčekovom balení. Novomanželia ich budú určite radi využívať počas romantických chvíľ pri víne.

Viete o veľkom želaní, ktoré novomanželia majú? Pošlite ho spoločne na „balóniku želaní“ priamo do neba! Text napíšete na papierový lietajúci lampión Lietajúce želanie, zapálite horák a tešte sa, že sa ich želanie vyplní!

Stále málo inšpirácie? Oveľa viac produktov nájdete v našej ponuke na webe Adarčeky v sekcii Svadobné dary.