Neohodnotené

Horúce kamene – darčekový set

Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Skladom (>3 Ks)
Kód: 0141
€26,88 –13 % €23,34
Kategória: Darčeky pre mužov
Záruka: 2 roky
Horúce kamene – darčekový set
€26,88 –13 %

Masážne lávové kamene - darčeková sada. Doprajte si príjemnú masáž lávovými kameňmi u vás doma. Horúce masážne kamene môžete mať aj za skvelú cenu v domácnosti. Ideálny prostriedok na relaxáciu a domácu masáž.

 

Masážne lávové kamene stačí nahriať v horúcej vode a potom ich prikladať na rôzne časti tela. Teplo, ktoré sa potom rozleje po tele, je nielen príjemné a upokojujúce, ale prinesie aj úľavu unaveným svalom a odplaví nahromadený stres. Súčasťou balenia sú aj vonné tyčinky a sviečky, ktoré vám doma vytvoria príjemnú relaxačnú atmosféru.

Snáď každý z nás potrebuje niekedy oddychovať a relaxovať. Jedným zo skvelých spôsobov relaxácie môžu byť aj masáže horúcimi kameňmi. Horúce kamene len priložte na akúkoľvek časť svojho tela a oddávajte sa príjemným pocitom tepla. Kamene môžete pokladať na akúkoľvek časť svojho tela, napríklad pozdĺž chrbtice, na ruky, na nohy, no jednoducho kamkoľvek budete chcieť a kde budete pociťovať, že je vám to príjemné.

 

Teraz si môžete dopriať luxus masáže lávovými kameňmi aj u vás doma. Terapia horúcimi kameňmi je spôsob termoterapie, ktorý je známy už viac ako 5 000 rokov. Keď priložíte horúce kamene na telo, vaše svaly a ostatné mäkké tkanivá sa prehrejú, dobre prekrvia a uvoľnia a vy pocítite príjemnú úľavu. Keď sa svaly dobre prekrvia, lepšie sa z nich odplavia škodlivé látky, ktoré môžu spôsobovať bolestivé stavy. Ak vy alebo niekto z vašich najbližších trpíte bolesťami pohybového aparátu, problémami s prekrvením niektorých častí tela, nespavosťou, depresiami alebo ste často v strese, lávové kamene sú skvelý darček, ktorý vám pomôže sa týchto problémov zbaviť.

Navyše aplikáciou lávových kameňov si navzájom so svojim partnerom spestríte spoločne strávené chvíle.

 

Rozmery krabičky: 22 x 14 x 4 cm.

Balenie obsahuje: 9 rôzne veľkých kameňov v sáčku, aromatickú sviečku s mištičkou, vonné tyčinky a kachle ako držiak vonných tyčiniek.

Všetko v darčekovom balení. Rozšírenie obľúbeného produktu Spa hot rocks - Horúce lávové kamene. Lávové kamene v darčekovom balení patria medzi najobľúbenejšie netradičné darčeky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: