Inšpirácia na Halloween v roku 2021

Vo všeobecnosti sa Halloween považuje za americký sviatok, ktorý sa koná z 31.10, na 1.11. Do Spojených štátov ho však priniesli írski a škótski prisťahovalci po roku 1845 a stala sa z neho celonárodná udalosť. Neskôr sa rozšíril do Európy.

Každý však tieto dni oslavuje trochu inak... Pre niekoho má skôr cirkevný a svetský charakter (napríklad sviatok Všetkých svätých), pre iných zase skôr karnevalový, ako napríklad Deň mŕtvych – Día de los Muertos.

Posledné 2 roky je jeho oslavovanie ešte viac špecifické, kvôli súčasným opatreniam na celom svete. Či už si v oblasti s určitými obmedzeniami alebo nie. Tento sviatok si môžeš užiť aj doma s blízkymi.

Inšpiruj sa návrhmi na výzdobu, vybavenie a zábavné hry...

Na párty sa treba dobre pripraviť a je jedno, či bude s alkoholom alebo bez:

  • Pohárik - lebka = originálny dizajn pohára, ktorý určite zaujme. Po naliati nápoja bude lebka ešte výraznejšia.

  • Alkoholová fľaša – lebka = Alkoholová lebka je karafa, ktorá je vhodná, ako originálny darček či už pre seba alebo ako súčasť vlastného vybavenia.

Niečo na tematické chladenie nápojov:

  • Formy na ľad v tvare lebky = Stačí naliať vodu alebo ovocnú šťavu do ľadovej formy, dať ju do mrazničky a neskôr si užiť 4 ľadové lebky na ochladenie nápojov.

  • Ľadové kamene = Tieto kamene vám nápoj ochladia a nezriedia. Zostanú neporušené a vy ich môžete opäť použiť, keď ich znovu zamrazíte.

  • Formy na ľadové gule = sú vhodné pokiaľ hľadáte spôsob, ako vylepšiť kokteily, ozvláštniť večierok alebo iba spestriť svoj pitný režim. Formu môžete naplniť akoukoľvek tekutinou – vodou, džúsom, sirupom, vodkou alebo iným alkoholom, jogurtovým nápojom, kávou atď. Vaša ľadová ingrediencia sa bude postupne rozpúšťať, vytvárať farebné vlny a fantastickú chuť.

 

Inšpirácia pre zábavu a spoločné aktivity v domácom prostredí:

  • Alkoholické človeče nehnevaj sa = Klasickú hru Človeče nehnevaj sa všetci poznáme. Konečne niekoho napadlo, vylepšiť túto klasickú hru. Vďaka tomu sa z nej stáva skvelá a zábavná hra na párty. Miesto figúrok si naplníte panáky svojim obľúbených nápojom a môžete hrať. Kto je vyhodený súperom, tak vypije svoje panáky na ceste na začiatok.

 

  • Drevený mini labyrint = Drevený labyrint je nesmrteľná hračka, ktorá rozvíja sústredenosť, výdrž a jemnú motoriku. Čo môže byť počas takejto oslavy viac, ako zábavné. Labyrintov máme viac, preto stačí uviesť do poznámky v nákupnom košíku, ktorý alebo ktoré by ste si želali a skúsime vám vyhovieť.

  • Rekvizity do fotokútika = Vytvorte si originálne fotografie na pamiatku a pri tom zažite veľa zábavy. Set obsahuje 17 kusov rekvizít.

  • Cestovné hry = Tieto malé cestovné hry do vrecka majú veľa výhod na takejto oslave. Sú malé, môže sa s nimi zabávať viac ľudí alebo viac menších skupiniek a nezaberajú veľa miesta. Tieto cestovné hry sú mini verziou hier: golf, bowling, futbal a Jenga veža.

 

Zvyšné tipy na inšpiráciu:

 

Akokoľvek budeš oslavovať túto noc, prajeme ti veľa zábavy, radosti a aby si si ju užil hlavne bezpečne a s rozumom J.