Veľký letný výpredaj za super ceny

Veľké sezónne zľavy a výpredaje poznáme hlavne vďaka odevným značkám. Nie sú žiadnym prekvapením niekoľko krát do roka a je určite veľmi výhodné ich využiť. Zľavy sa niekedy vyšplhajú do viac ako 50-tich % a my sa môžeme pochváliť novým kúskom alebo kúskami v našom šatníku za oveľa výhodnejšiu cenu.

Prečo takéto niečo neurobiť aj pred darčeky?

Nevieme... takže ti prinášame letný výpredaj na webe aDarceky.sk a môžeš sa inšpirovať výbornými zľavami napríklad na:
Ponožky – Ak toto čítaš
Zľava až 33 % na tento vtipný darček. Na prvý pohľad pôsobia tieto ponožky síce obyčajne. Opak je však pravdou! Nesú totiž jasné posolstvo. Jedna ponožka má zospodu nápis: „Jestli tohle čteš“ a druhá ponožka má pokračovanie: „Přines mi pivo“.

Kozmetická taštička – modrá

Kozmetická taška je so zdravotníckym motívom, takže poteší hlavne lekárov, sestričky alebo študentov / študentky medicíny. Je to veľmi užitočný darček, ktorý môžeš teraz kúpiť s 54 % zľavou.

Osuška 200 Eurovka
Potrebuješ novú osušku? Alebo chceš niekomu kúpiť takúto osušku ako darček? Neváhaj a využi na jej kúpu náš letný výpredaj a zľavu až 27 %.

• Stíhačka USB flash disk so zľavou až 44 %
Zaujímavý tip na darček pre fanúšikov lietadiel a modelárov. Ide o malý kovový model stíhacieho lietadla, ako praktický USB kľúč. Zlatá stíhačka USB 2.0, rýchlosť čítania až 25 MB/s, rýchlosť zápisu až 7 MB/s. USB flash disk je vyrobený zo zliatiny kovu a neváži viac ako 150 gramov.

• LED Lampička s glitrami
Ide o stolnú LED lampu s glitrami, ktorá sa po zapnutí rozžiari a pomaly mení farby. Je ideálna ako uspávacie svetlo do detskej izby alebo originálna dekorácia do spálne či obývačky. Momentálne ju môžeš kúpiť na našom e-shope s 39 % zľavou.

Fľaša na pitie – Skvelý deň
NEplastuj a kúp si túto skvelú sklenenú fľašu s termoizolačným obalom, ktorú môžeš umývať aj v umývačke riadu. Je vyrobená z kvalitného skla a kúpiš ju na našom e-shope s 37 % zľavou.

• Nafukovací kruh – Jednorožec s 58 % zľavou
Využi ešte zvyšok leta a zabav sa s touto originálnou nafukovačkou v tvare bieleho jednorožca. Veľkosť nafukovačky je ideálna na relaxovanie a aj na zábavu.

Náramok – Srdce
Ak sa ti skomplikovala situácia, ale stále chceš svojej milovanej kúpiť darček od srdca, môžeš na to využiť našu 45 % zľavu. Náramok je strieborný a je to jemná retiazka s malými srdiečkami.

Toto boli iba príklady a tipy na darčeky, ktoré si môžeš u nás zakúpiť sa výhodnejšiu cenu počas letného výpredaja. Oveľa viac ich nájdeš u nás na webe v sekcii Letný výpredaj. Akcia „Letný výpredaj“ je kategória, kde pre vás pravidelne pripravujeme produkty zo skladových zásob za veľmi výhodnú cenu. Dôvod zliav je prostý. Máme veľké sklady plné tovaru a občas je nutné niektoré regály prečistiť. Vďaka tomu potom môžeme nakúpiť zase nové zaujímavé darčeky. Pozrite sa teda na naše produkty za akciové ceny.