Koniec školského roka

Tak a je to tu! Dlho očakávaný koniec školského roka. Netešia sa na neho len žiaci, ale aj učitelia. Veď ani oni to nemajú vôbec jednoduché, keď musia skrotiť toľko nahromadenej energie v jednej triede. Preto si zaslúžia niečo malé. Nejakú milú odmenu sa svoju prácu a trpezlivosť.

Čítajte ďalej a prezri si naše tipy na darčeky pre učiteľov a učiteľky.

Dobrá čokoláda nikdy neurazí. U nás nájdete niekoľko druhov v rôznych obaloch. Pozri sa napríklad na tieto dve:
• Čokoládka – Najlepšia učiteľka
Čokoláda pre učiteľku

Alebo si predstavujete niečo, čo vydrží oveľa dlhšie? Svojmu učiteľovi alebo paní učiteľke môžete darovať aj takýto krásny keramický hrnček s pekným a humorným nápisom.
Hrnček – najlepšia učiteľka
Hrnček – najlepší učiteľ

Ak však viete, že má váš-a učiteľ/ka slabosť na plechové hrnčeky, neváhajte a siahnite po tomto tradičnom smaltovanom hrnčeku s veľmi milým nápisom.
Plecháčik – Naša skvelá paní učiteľka
Plecháčik – Najlepší pán učiteľ

Neviete sa stále rozhodnúť a chcete skombinovať viac drobností? Máme aj darčekové balíčky určené presne na túto príležitosť. Sú poctivo poskladané z najlepších produktov a ide o balíčky, ktoré sú ušité priamo na mieru.
Darčekový balíček pre učiteľku s medom
Darčekový balíček pre učiteľku
Kozmetická kniha pre učiteľa

Veríme, že vám naše tipy pomohli vybrať ten správny darček a potešíte ním osobu, ktorá s vami strávila veľa času počas celého školského roka.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie