Letný výpredaj

Konečne je tu leto a ty si môžeš užiť nie len pekné počasie, ale aj letné výpredaje za veľmi priaznivé ceny. So stúpajúcimi teplotami stúpajú aj naše zľavy.

Nepremýšľaj moc dlho a vyber si veci, ktoré sa ti páčia za výhodnejšie ceny. Uchmatni si čo chceš, pred tým, ako ťa niekto predbehne.

V našom letnom výpredaji nájdeš rôzne plavky, osušky, mini hry vhodné pri cestovaní, plážové tašky, drogériu a množstvo ďalšieho.

Všetko čo je v rámci letného výpredaja môžeš využiť na svojej letnej dovolenke, ale aj počas celého roka.

Veľakrát je zľava celkom vysoká, až sa to niektorým ľuďom zdá podozrivé. Dôvod je však veľmi jednoduchý. Máme veľké sklady plné tovaru a občas je nutné niektoré regály prečistiť. Vďaka tomu potom môžeme nakúpiť zase nové zaujímavé darčeky.

Tipy na čo sa môžeš počas letného výpredaja tešiť?

Má niekto narodeniny počas leta alebo si chceš len tak z niekoho vystreliť? Alebo si rád za showman-a? Využi preto súčasné super ceny na vtipné plavky:

Retro plavky – pánske XL = Originálne pruhované plavky s nohavicami, s ktorými budete stredom pozornosti kdekoľvek. Plavky sú vhodné pre každú príležitosť – maškarný, párty s priateľmi, splavovanie... Len vďaka letnému výpredaju ich môžeš mať so zľavou až 35%.

Alebo ešte lepšie, čo takto:
Borat Mankini plavky so zľavou 28%. S týmito plavkami nepokazíte srandu na žiadnej pláži. Môžete ich poznať z jedného nemenovaného filmu. Plavky však určite potešia svojou vtipnosťou a užitočnosťou. Vyrobené z fluorescenčného zeleného kvalitného materiálu. Zaujmete rozhodne každého, koho stretnete :-). Veľmi sa toho do nich neschová a obliecť ich na seba chce poriadnu odvahu a zmysel pre humor.

Zábavu ti zabezpečia aj mini cestovné hry, ktoré môžeš brať so sebou kdekoľvek, lebo nezaberajú skoro žiadne miesto. Vyber si napríklad:

Magnetické cestovné mini hry, ktoré si teraz môžeš zakúpiť až s 35% zľavou. Tieto magnetické cestovné mini hry sú ideálnym riešením pre všetkých cestovateľov, ktorí chcú mať so sebou niečo na zábavu. Vďaka malým rozmerom si ich môžete vziať vždy so sebou.

• Alebo Párty kocky, ktoré sú určené na kockovú párty hru pre dospelých. Keď nabudúce pôjdete za kamarátmi na jedno alebo niekam s nimi na dovolenku, neváhajte vziať tieto kocky so sebou. Cieľom hry je vyradiť všetkých naokolo a zostať ako posledný na nohách. Hoďte kocky a plňte jednotlivé úlohy, ako pitie piva alebo panákov. K tejto hre potrebujete iba správnych kamarátov a zásoby alkoholu.