Tipy na darčeky pre učiteľku alebo učiteľa

A je to tu! Koniec školského roka je už za rohom a doma sa už debatuje o tom, čo kúpiť učiteľke alebo učiteľovi, ako prejav vďaky. Tú si určite zaslúžia, pretože musia zvládať plné triedy energiou nabitých detí alebo niekedy nemálo drzých tínedžerov.
Inšpiruje sa preto tipmi na koncoročné darčeky pre tvojho učiteľa.


Hrnček – najlepší učiteľ
Originálna hviezda edícia pre potešenie našich učiteľov. Tematický hrnček z ktorého chutí obľúbený nápoj ešte lepšie. Darujte darček od srdca, ako poďakovanie za venovaný čas a trpezlivosť.

Hrnček – najlepšia učiteľka
Keramický hrnček s vtipnou potlačou pre učiteľku. Taktiež ako hrnček pre učiteľa, ide o originálnu hviezdnu edíciu. Hrnček je keramický s rozmermi 10 x 9,5 cm.

Čokoláda pre učiteľku
Poďakujte sa pani učiteľke na konci školského roka za venovanú trpezlivosť, čas, nové skúsenosti a informácie. Balenie obsahuje čokoládové tyčinky, ktoré sú vyrobené z výbornej mliečnej čokolády. Obsahuje: 8 ks čokoládových tyčiniek z mliečnej čokolády s náplňou príchute 45% tiramisu, cappuccino, espresso a máta.

Čaj pre učiteľku
Daruj svojej učiteľke čaj v originálnom balení. Má skvelú chuť a príjemne zahreje. Zloženie: papaya, jablko, šupky šípky, ruža, kokos, ibištek, pomarančové oplodie, sedmokráska.

Darčekový balíček pre učiteľku
Starostlivo sme pre vás vybrali TOP z našich najlepších výrobkov a urobili sme balíček priamo na mieru.
Darčeková krabička pre učiteľku obsahuje tieto najobľúbenejšie výrobky:
• zrkadielko – „Nejlepší učitelka“,
• čokoládka - „Nejlepší učitelka“,
• ovocný čaj pre najlepšiu učiteľku,
• víno so zlatom 0,2l,
• mydlový kvet v tvare slnečnice.
Všetko je zabalené v jednej krabičke za výhodnejšiu cenu. Darčekové balíčky pre vás balíme vo vlastnom sklade z tých najlepších výrobkov.

Kozmetická kniha pre učiteľa
Kozmetický balíček v netradičnom balení obsahuje sprchový gél a šampón na vlasy. Po odklopení prednej strany krabičky si môžete prečítať učiteľské desatoro. Krásny netradičný darček pre učiteľa, ako poďakovanie za ich dôležitú prácu.

 

Veríme, že vám naše tipy pomohli vybrať ten správny darček a potešíte ním osobu, ktorá s vami strávila veľa času počas celého školského roka.